Ověřená firma

Koupelnové studio Bravea

Víme, že právě koupelna může být jednou z nejkrásnějších a nejpříjemnějších součástí Vašeho bydlení a my se budeme snažit, aby tomu právě tak bylo, jelikož je pro nás Vaše spokojenost opravdu důležitá.

0 (0 hodnocení)

+420 412 120 421

Popis činnosti

Naše firma se zaměřuje na prodej koupelnového vybavení a keramických obkladů a dlažeb. Vznikla v roce 1998. Primární činností firmy je již výše zmíněná obchodní činnost spolu se zajišťováním realizací koupelen na klíč. V dnešní době užíváme status koupelnového studia.
Naprosto zdarma je vypracování cenové nabídky a poradenská činnost včetně eventuální návštěvy v místě realizace specializovaným pracovníkem či projektantem.

NAŠÍ TOP SLUŽBOU JE VYPRACOVÁNÍ VELMI KVALITNÍHO 3D FOTOREALISTICKÉHO NÁVRHU. Vše se děje přímo před Vámi a dá se říci, že si v takovém případě s naší pomocí navrhujete Vaši budoucí koupelnu. Vždy se snažíme o optimalizaci tak, aby koupelna splňovala Vaše potřeby nejen z hlediska funkčnosti, ale samozřejmě i designu. Snažíme se taktéž sledovat současné trendy na trhu a informovat Vás o nich.
Pracovníci montážních firem, se kterými spolupracujeme, jsou řádně proškoleni a mají profesionální přístup.

Produkty

Vany Sprchové kouty a vaničky Obklady a dlažby Vodovodní baterie Hydromasážní systémy Invalidní program Spa Sanitární keramika Koupelnový nábytek Koupelnové doplňky Stavební chemie Kiesel Filtrace a úpravny vody Přírodní kámen

Služby

Přestavby bytových jader Realizace koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce sociálních zařízení Pokládka obkladů a dlažeb Izolování teras, koupelen, bazénů a balkónů ZAMĚŘOVÁNÍ - PLOŠNÉ VÝPOČTY 3D návrhy koupelen 3D FOTOREALISTICKÉ VIZUALIZACE

Značky

Atlas Concorde KOLO Polysan Kludi Grohe Sapho Kiesel Keramag TRES HÜPPE KERMI CATALANO PORCELANOSA KERABEK BADENHAUS

Kontakty

Telefony

+420 412 120 421 hlavní telefon

Emaily

bravea@bravea.cz

Odkazy

www.koupelny-bravea.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu