Ověřená firma

ETA - ELEKTRO Plzeň

100 (1 hodnocení)

+420 377 262 050

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete nový vysavač, fén, kulmu či domácí pekárnu? Neváhejte proto navštívit některou z našich prodejen nebo náš e-shop, kde naleznete kompletní nabídku produktů ETA, který také nabízí akční ceny pro členy ETA klubu.

Jsme tradiční česká značka domácích spotřebičů, zvítězila v průzkumu „Dobrá značka“, který každoročně pořádá společnost Reader´s Digest Výběr v 16 zemích světa.

ETA jako jediná firma u nás, která má vlastní státní zkušebnu, ve které zajišťuje vysoký standard výrobků i servisu. ETA miluje český design. Tradici založil Stanislav Lachman. Dnes na něj navazuje tým Zdenka Veverky. Jestli Češi mají něco rádi, tak je to chytré řešení za rozumnou cenu. A právě takové domácí spotřebiče pro ně děláme.

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme Vám přehledný seznam záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

Produkty

elektrické spotřebiče vysavače žehličky domácí pekárny rychlovarné konvice titanové nádobí elektrické a indukční vařiče ruční šlehače a tyčové mixéry kuchyňské roboty a procesory sendvičovače a topinkovače mikrovlnné a elektrické trouby elektrické grily, fritézy a pánve elektrické kráječe a mlýnky kulmofény a kulmy žehličky na vlasy a fény

Služby

prodej e-shop

Značky

ETA

Kontakty

Telefony

+420 377 262 050 hlavní telefon

Emaily

lesak@cbox.cz

Odkazy

www.eta.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 21.08.2014 21:10
    perfektní servis a příjemný personál

Kontakty

Klíčová slova

elektrické spotřebiče ETA vysavače titanové nádobí domácí pekárny

Kategorie

Elektrické spotřebiče

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu