H&H AUXILIA s.r.o.

Život je poznání, loučení a vzpomínání...

0 (0 hodnocení)

+420 487 823 120

Nataša Hronská

Popis činnosti

Dovolujeme si Vám ve Vašich těžkých chvílích nabídnout zajištění pohřbu Vašeho drahého zesnulého a s tím spojených veškerých náležitostí. Zajišťujeme kompletní kremační a pohřební služby po celé ČR.

Mezi naše služby je zahrnuto zajištění veškerých náležitostí spojených s úmrtím a to je výběr způsobu pohřbu, obřadní síně, hřbitova, dále uložení urny, vsyp nebo rozptyl na pietních loučkách, doplňkové a nadstandardní pohřební služby, převozy zesnulých z místa úmrtí po celé ČR i ze zahraničí, při dodržení předpisů s tím souvisejících, vč. oblečení a oholení zesnulého.

Všechny druhy pohřbů mohou probíhat s obřadem nebo bez obřadu. Záleží na Vašem rozhodnutí. Jsme členy sdružení pohřebnictví.

Smutek nezmírníme, ale nabízíme Vám pomoc s posledním rozloučením.

Produkty

Smuteční kytice a věnce Urny, štítky na urny Fotografie Porcelán

Služby

Pohřební služby Odvoz a převozy zemřelých Zajištění smutečního obřadu Kremace Natištění smutečního oznámení Zhotovení smutečních věnců a kytic Zajištění hudebníka, řečníka, faráře Vydávání a ukládání uren Vyřízení úmrtního listu

Kontakty

Telefony

+420 487 823 120 Nataša Hronská
+420 800 477 477 BEZPLATNÁ telefonní linka

Emaily

info@pohrebnisluzba.info

Odkazy

www.pohrebnisluzba.info

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Provozní doba kanceláře: po-pá 7.00-12.00 12.30-15.00

Klíčová slova

pohřební služba poslední rozloučení pohřby krematoria urny hřbitov pohřebnictví kremace převozy zemřelých provádění rozptylu pohřeb do hrobu pohřeb žehem Auxilia Česká Lípa pohřební služby Česká Lípa pohřby Česká Lípa pohřebka Česká Lípa kremace Česká Lípa vyřízení pohřbu Česká Lípa smuteční věnce Česká Lípa poslední rozloučení Česká Lípa

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu