Strojírna Jan Bacho

0 (0 hodnocení)

+420 552 350 415

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše firma byla založena v roce 1994, stěžejní činností je strojírenská a zámečnická výroba, výroba ocelových konstrukcí, dále doprava a transport, prodej tuhých paliv a obchodní činnost.

Výrobní program je zaměřen na strojírenskou výrobu od drobných, vysoce sériových dílců až po mnohatunové svařence a obrobky, svařované konstrukce a armatury, včetně kusové výroby. Provádíme konečné úpravy vyráběných dílců včetně komplexního opracování a povrchových úprav a nátěrů. Zajišťujeme i vlastní výkresovou dokumentaci.

Nabízíme opracování rozměrných dílců (Frp, Hd, velké obráběcí stroje), přípravu obrobků/svařenců u nás, žárové a galvanické zinkování, tepelná zpracování (žíhání, kalení s cementací, plamenem, indukční) včetně nitridace, plazmová nitridace a katring, černění, eloxování, práškový lak (komaxid), chromování, niklování, fosfátování. Mj. soustružení do 800a, NC stroje na příruby a tyčovinu, horizontky klas. 100, horizontka CNC - prům. vřetene 130, horizontka CNC prům. vřetene 110, svařování včetně nerezu a TIG, pálení materiálu plynem a plazmou, pálení CNC, stříhání - CNC do 3200, ohýbání, ohraňování do s = 15/3000, tryskání a nátěr výrobků, příjem dokumentace - CAD software.

Dále nabízí manipulační techniku a techniku pro přípravu k prodeji tuhých paliv - především uhlí a dřeva. Sklad uhlí je v obci Osoblaha, sklad dřeva v Dívčím Hradě.

Firma více než 90 % produkce dodává do západoevropských zemí: Německo, Dánsko, ale i Švýcarsko a Itálie jsou dnes země našich zákazníků. Patří k nim jména, jako je Siemens, Audi, BMW, EXPERT atd.

Produkty

armatury svařence včetně obrábění ocelové výpalky do síly 100 svařované konstrukce obrobky do 10 t štípané dřevo kovové konstrukce kovodělné výrobky tvarované ocelové konstrukce uhlí

Služby

strojírenská výroba kovoobrábění kusová výroba nátěry montáže CNC pálení přípravné práce pro stavby povrchové úpravy a svařování kovů obrábění rozměrných dílců žárové a galvanické zinkování žíhání, kalení - s cementací, plamenem, indukční plazmová nitridace a katring černění, eloxování a další povrchové úpravy práškový lak (komaxid) chromování, niklování, fofátování

Kontakty

Telefony

+420 552 350 415 hlavní telefon
+420 775 112 677 Alt
+420 554 625 176 Fax

Emaily

bacholand@centrum.cz
j.bacho@centrum.cz

Odkazy

www.janbacho.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu