Penzion Slavonice

0 (0 hodnocení)

+420 736 454 289

Popis činnosti

Hledáte ubytování ve Slavonicích pro příjemné chvíle Vaší dovolené? Pak je zde pro Vás připraveno ubytování v penzionu s rodinnou atmosférou Karla Kunce!

V penzionu poskytujeme příjemné ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a apartmá s možností přistýlek za nízké ceny. Pro návštěvníky je přístupná kuchyňka na vaření. V pokojích naleznete dvě pohodlné postele, koupelnu a WC, nábytek a televizi.

Možnost společného posezení na prostorné chodbě a na venkovním posezení pod pergolou. Děti si vyhrají na našem dětském hřišti. V objektu penzionu můžete zdarma zaparkovat či si zde uzamknout kola nebo běžky.
Tipy na výlety v okolí našeho penzionu: Česká Kanada, Pevnostní areál Slavonice, Pfaffenschlag - pozůstatky středověké obce, Graselova stezka, Hrad Landštejn, Paulánský klášter ve Vranově a mnoho dalšího.

Služby

ubytování pokoje s možností přistýlky mezonetové apartmány koupelna a WC v každém pokoji společná kuchyňka na vaření televize, WiFi připojení k internetu možnost posezení uvnitř i venku dětské hřiště

Kontakty

Telefony

+420 736 454 289 hlavní telefon

Emaily

ubytovanikuncova@centrum.cz

Odkazy

www.penzionslavonice.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

ubytování penzion dvoulůžkový pokoj apartmá dětské hřiště

Kategorie

Penziony

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu