Ověřená firma

Ing. FRANTIŠEK KOUBA - Cofring AG

0 (0 hodnocení)

+420 603 264 065

Popis činnosti

Sháníte byt či dům k prodeji nebo pronájmu? Nebo chcete prodat svou nemovitost a hledáte spolehlivého a zkušeného odhadce z Pardubicka, který Vám Vaši nemovitost ocení? Pak kontaktujte znalce a odhadce Pardubice – Ing. Františka Koubu.

Kancelář Ing. Františka Kouby poskytuje kompletní služby při převodu veškerých nemovitostí. Postaráme se o ocenění nemovitosti, vypracování znaleckého posudku a zajistíme právní servis. Samozřejmostí je zachování mlčenlivosti v oblasti závěrů expertíz a informací získaných při jejich zpracování. Mlčenlivost soudního znalce vyplývá ze zákona č. 36/1967 Sb.

Naším oborem jsou také reality. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí. Obrátit se na nás můžete v případě, kdy chcete svou nemovitost prodat či pronajmout. V případě, že naopak hledáte byt, dům, skladovací prostory či kanceláře k pronájmu nebo k prodeji, pomůžeme Vám najít tu pravou nemovitost, která bude co nejlépe odpovídat Vašim požadavkům na kvalitní bydlení nebo podnikaní.

Pokud Vás zaujala naše nabídka z oblasti realit a oceňování nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Služby

znalecké posudky pro smluvní převody kompletní služby při převodu nemovitostí oceňování nemovitostí prodej nemovitostí pronájem nemovitostí právní servis

Kontakty

Telefony

+420 603 264 065 hlavní telefon

Emaily

frantisek.kouba@realityczech.cz
frantisek.kouba@seznam.cz

Odkazy

www.znalci-odhadci-pardubicko.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu