Ověřená firma

Ing. FRANTIŠEK KOUBA - Cofring AG

Odhadce nemovitostí v Pardubicích a Hradci Králové.

0 (0 hodnocení)

+420 603 264 065

Popis činnosti

Sháníte byt či dům k prodeji nebo pronájmu? Nebo chcete prodat svou nemovitost a hledáte spolehlivého a zkušeného odhadce z Pardubicka, který Vám Vaši nemovitost ocení? Pak kontaktujte znalce a odhadce Pardubice – Ing. Františka Koubu.

Kancelář Ing. Františka Kouby poskytuje kompletní služby při převodu veškerých nemovitostí. Postaráme se o ocenění nemovitosti, vypracování znaleckého posudku a zajistíme právní servis. Samozřejmostí je zachování mlčenlivosti v oblasti závěrů expertíz a informací získaných při jejich zpracování. Mlčenlivost soudního znalce vyplývá ze zákona č. 36/1967 Sb.

Naším oborem jsou také reality. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí. Obrátit se na nás můžete v případě, kdy chcete svou nemovitost prodat či pronajmout. V případě, že naopak hledáte byt, dům, skladovací prostory či kanceláře k pronájmu nebo k prodeji, pomůžeme Vám najít tu pravou nemovitost, která bude co nejlépe odpovídat Vašim požadavkům na kvalitní bydlení nebo podnikaní.

Pokud Vás zaujala naše nabídka z oblasti realit a oceňování nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

znalecké posudky pro smluvní převody kompletní služby při převodu nemovitostí oceňování nemovitostí prodej nemovitostí pronájem nemovitostí právní servis

Kontakty

Telefony

+420 603 264 065 hlavní telefon

Emaily

frantisek.kouba@realityczech.cz
frantisek.kouba@seznam.cz

Odkazy

www.znalci-odhadci-pardubicko.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu