Odtahové služby pro osobní i dodávkové vozy - UŠÁK

Za dobu naší činnosti, jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

0 (0 hodnocení)

+420 602 287 065

Popis činnosti

Pokazilo se Vám motorové vozidlo? Máte havárii, poruchu či řešíte jiný problém a potřebujete naléhavou pomoc? Jste z Teplic či okolí a sháníte spolehlivou odtahovou službu? Obraťte se na naši na nás! Jsme pohotoví, komplikace řešíme operativně a ke klientům přistupujeme vstřícně.

Nabízíme také služby autoservisu, kde provádíme opravy osobních a užitkových vozidel. Připravíme Vaše vozidlo na STK či zajistíme její provedení. V případě potřeby provedeme ekologickou likvidaci vozidla.

Jsme společnost, jež je orientovaná na zákazníka a jeho přání a konkrétní požadavky, proto veškeré naše ceny jsou smluvní. O tom, že nabízíme profesionální služby, se přesvědčila celá řada spokojených zákazníků, což dokládá i fakt, že jsme od roku 2009 držiteli ceny "Spokojený zákazník" udělenou - SČS - Sdružení českých spotřebitelů, o.s.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Nonstop odtah osobních vozidel Nonstop odtah nákladních vozidel Nonstop odtah dodávkových vozidel Odtah v tuzemsku i zahraničí Přeprava zemědělských a stavebních strojů Silniční nákladní přeprava Autoservisní služby Příprava vozidel na STK a její zajištění Ekologické sešrotování vozidel Vyproštění vozidel z nepřístupných terénů

Kontakty

Telefony

+420 602 287 065 hlavní telefon

Emaily

odtahusak@seznam.cz

Odkazy

www.odtahovasluzba-teplice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu