Ověřená firma

Odtahové služby pro osobní i dodávkové vozy - UŠÁK

Za dobu naší činnosti, jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

0 (0 hodnocení)

+420 602 287 065

Popis činnosti

Pokazilo se Vám motorové vozidlo? Máte havárii, poruchu či řešíte jiný problém a potřebujete naléhavou pomoc? Jste z Teplic či okolí a sháníte spolehlivou odtahovou službu? Obraťte se na naši na nás! Jsme pohotoví, komplikace řešíme operativně a ke klientům přistupujeme vstřícně.

Nabízíme také služby autoservisu, kde provádíme opravy osobních a užitkových vozidel. Připravíme Vaše vozidlo na STK či zajistíme její provedení. V případě potřeby provedeme ekologickou likvidaci vozidla.

Jsme společnost, jež je orientovaná na zákazníka a jeho přání a konkrétní požadavky, proto veškeré naše ceny jsou smluvní. O tom, že nabízíme profesionální služby, se přesvědčila celá řada spokojených zákazníků, což dokládá i fakt, že jsme od roku 2009 držiteli ceny "Spokojený zákazník" udělenou - SČS - Sdružení českých spotřebitelů, o.s.

Služby

nonstop odtah osobních vozidel nonstop odtah nákladních vozidel nonstop odtah dodávkových vozidel odtah v tuzemsku i zahraničí přeprava zemědělských a stavebních strojů silniční nákladní přeprava autoservisní služby příprava vozidel na STK a její zajištění ekologické sešrotování vozidel vyproštění vozidel z nepřístupných terénů

Kontakty

Telefony

+420 602 287 065 hlavní telefon

Emaily

odtahusak@seznam.cz

Odkazy

www.odtahovasluzba-teplice.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

odtahová služba nonstop odtah odtah osobních vozidel likvidace autovraků odtah nákladních vozidel ekologické sešrotování vozidel autoservisní služby nákladní přeprava odtah v tuzemsku odtah dodávkových vozidel silniční služba přeprava autoservisní služby vyproštění vozidel sešrotování vozidel

Kategorie

Odtahová služba Automobily - vrakoviště, likvidace

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu