Ověřená firma

Základní umělecká škola Melodie, s.r.o.

Škola získala od České školní inspekce při poslední inspekci hodnocení "vynikající škola". To nás zavazuje k ještě většímu úsilí a zdokonalování.

0 (0 hodnocení)

+420 493 623 710

Popis činnosti

Do školy přijímáme předškolní děti od 5 let věku a žáky z 1. a 2. tříd základních škol do přípravných ročníků, starší žáky, kteří projeví nadání a zájem o studium nebo chtějí připravit na přijímací zkoušky na školy s pedagogickým nebo uměleckým zaměřením zařazujeme přímo do ročníků.

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku:
- HUDEBNÍHO OBORU (klavír, elektronické klávesy, zobcová flétna, příčná flétna, klarinet, trubka, klasická kytara, elektrická kytara, housle, bubny, zpěv)
- VÝTVARNÉHO OBORU (kresba, malba, modelování, grafika, různé výtvarné techniky)
- TANEČNÍHO OBORU (moderní a současný tanec, scénický tanec, klasický a lidový tanec, základy akrobacie)
- TROJLÍSTEK – během školního roku projdou předškolní děti všemi třemi obory.

Studium se dělí na Přípravné studium, 1. stupeň základního studia, přípravné studium 2. stupně a 2. stupeň základního studia. Přijímáme žáky od 5 let. Během každého školního roku pořádá škola řadu vystoupení a koncertů na všech pobočkách, kde vystupují jak žáci hudebního oboru, tak také oboru tanečního a literárně-dramatického.

Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska (SSŠČMS), kde ředitelka školy paní Vlasta Jahelková se zapojuje do práce v komoře uměleckého školství v sekci základních uměleckých škol a v Asociaci základních uměleckých škol ČR (AZUŠ ČR). Žáci školy se pravidelně zúčastňují soutěží základních uměleckých škol, které každý rok vyhlašuje MŠMT ČR, kde jsou obory rozděleny do tříletých cyklů pravidelně se střídajících.

Každým rokem jsou někteří naši žáci přijati na střední a vysoké školy s uměleckým zaměřením či pedagogické fakulty se zaměřením pro ZUŠ nebo hudební výchovu. Za dobu trvání školy úspěšně absolvovalo první nebo druhý stupeň studia cca 160 žáků.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.zusmelodie.cz.

Služby

Hudební obor: klavír elektronické klávesy zobcová flétna (sopránová, altová, tenorová) příčná flétna bicí trubka kytara (klasická, elektrická, basová) housle zpěv (klasický i populární) Výtvarný obor: kresba malba modelování grafika různé výtvarné techniky Taneční obor: klasické taneční techniky lidové i moderní taneční kroky Trojlístek

Kontakty

Telefony

+420 493 623 710 hlavní telefon
+420 603 555 688 další telefon
+420 493 623 710 Fax
+420 731 460 103 TOLLFREE

Emaily

info@zusmelodie.cz

Odkazy

www.zusmelodie.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu