Ověřená firma

STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.

Jsme zárukou stabilní, efektivní a cenově příznivé služby.

0 (0 hodnocení)

+420 585 417 870

Popis činnosti

Společnost STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. provádí výstavbu, rekonstrukci a čištění kopaných a vrtaných studní pro rodinné domy, chaty či rekreační zařízení, pro průmyslové objekty, dále vystrojování studní čerpací technikou, provedení vodovodních rozvodů, výstavbu domácích a průmyslových vodáren a závlahových systémů RainBird.

Součástí služeb je zhotovení a dodání projektové dokumentace a podkladů pro stavební povolení jak na studny kopané, vrtané a na prohloubení stávajících studní (i u staveb přesahujících 30 metrů).

Zajišťujeme dodání a montáž úpraven vod pro úpravu vody (např. změkčování, odželeznění, odmanganování, odstranění dusičnanů atd.) pro její doplňování do topných systémů, pro průmyslové nasazení (vyvíječe páry atd.), ale i pro užitné (pitné) použití vody v domácnosti.

Nabízíme vyhotovení projektové dokumentace, včetně vyřízení stavebního povolení a pořízení veškeré nutné dokumentace. Zajistíme hydrogeologické posudky i čerpací zkoušky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Studny Úpravny vod Vodárny Automatické vodárny Závlahy Zahradní osvětlení Závlahové systémy Zahradní osvětlení

Služby

Vrty Výstavba studní Vrtání studní Čištění studní Rekonstrukce studní Budování automatických závlah Vyhledávání podzemních vodních zdrojů Budování zahradního osvětlení Výstavba úpraven vod Zemní práce

Značky

RainBird in-lite

Kontakty

Telefony

+420 585 417 870 hlavní telefon
+420 603 832 033 Mobile

Emaily

info@studnyolomouc.cz

Odkazy

www.studnyolomouc.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu