Ověřená firma

DENTPRO s.r.o.

Zubní klinika a stomatologická ordinace, zkušení zubní lékaři v centru Prahy.

0 (0 hodnocení)

+420 221 595 000

Recepce

Popis činnosti

Působíme v rámci společnosti PŠTROSSOVA MEDICAL centra. V našich ordinacích poskytujeme komplexní odbornou péči o Váš chrup a samozřejmostí je profesionální a vstřícný přístup našeho personálu.

Nejdůležitějším oddělením je v současné chvíli stomatochirurgické oddělení, na kterém se provádějí komplikované stomatochirurgické zákroky. Odborným zástupcem pro toto oddělení je MUDr. Kateřina Vlčková. Dalším lékařem v týmu je MUDr. Michal Šipoš a MUDr. et MDDr. Barbora Šedinová.

Praktickými zubními lékaři jsou MDDr. Andrea Veselá a MDDr. Pavla Janďourková. MDDr. Lucie Toboláková a MUDr. Kateřina Havlíčková (které jsou momentálně na mateřské dovolené). Dále se zde nachází parodontologické oddělení a to zaštiťuje MUDr. Ivana Dranková, která ordinuje 3 dny v týdnu. Obor ortodoncie zaštiťuje MDDr. Leona Medůsková.

V tuto chvíli pro obor ortodoncie (rovnátka) máme uzavřeny smlouvy s pojišťovnami VZP ČR, OZP, poj. Ministerstva vnitra, Vojenská zdrav. pojišťovna, zaměstnanecká poj. Škoda, Metal-Aliance, Česká průmyslová ZP a RBP.

Naší prioritou při ošetření je pohodlí klienta a bezbolestnost zákroku. Personál naší kliniky je vstřícný, profesionální a má pro svou praxi k dispozici nejmodernější technické a materiální vybavení.

Každému klientovi poskytujeme maximální komfort s ohledem na pohodlí a bezbolestnost zákroků. Náš tým lékařů volí individuální přístup ke každému klientovi s ohledem na jeho stav chrupu a věk. Členem týmu je i zubní lékař specializovaný na dětské pacienty.

Díky našemu příjemnému personálu a vhodně zvoleným postupům u dítěte omezíme zbytečné obavy a pocit strachu.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Klasické i estetické výplně Inlay Onlay Fixní rovnátka Snímací rovnátka Neviditelná rovnátka Panoramatické snímky Intraorální kamera

Služby

Stomatochirurgie Preventivní stomatologie Dentální hygiena Odstranění zubního kamene Akutní ošetření bolestivých stavů Parodontologie Ortodoncie snímací i fixní Protetika Rentgenologické digitální služby Zubní laboratoř

Značky

Invisalign

Kontakty

Telefony

+420 221 595 000 Recepce

Emaily

recepce@medical.pstrossova.cz

Odkazy

www.pstrossovamedical.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu