Penzion U Vlků - Valtice

Penzion U Vlků nabízí klientům pohodlné ubytování v příjemné prostředí pouhých 150 m od zámku Valtice.

0 (0 hodnocení)

+420 606 760 701

Popis činnosti

Hledáte útulný penzion v Lednicko-valtickém areálu? Chcete okusit vína v místních vinných sklepech a sháníte ubytování? Penzion U Vlků je ideální pro návštěvy historického centra.

Penzion U Vlků Vám nabízí soukromé ubytování ve dvojlůžkových (možnost třetího lůžka) nekuřáckých pokojích 150 m od historického centra Valtic. Nabízíme týdenní a víkendové ubytování.

Své hosty si hýčkáme a tak máme pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů v ceně za ubytování. Od jara do podzimu si můžete zahrát venku stolní tenis nebo si sednout do velké zahrady a půjčit si časopis a relaxovat. Pro rodiny s dětmi máme připraveno nové dětské hřiště.

Přijeďte na rodinnou dovolenou i s dětmi, na každém pokoji je k dispozici přistýlka. Rezervujte si pokoje v našem malém útulném penzionu u valtického zámku. Parkoviště a úschovna kol je vám k dispozici v areálu penzionu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Přistýlky Nekuřácké pokoje Klimatizace

Služby

Ubytování v penzionu Ubytování pro rodiny s dětmi Týdenní a víkendové ubytování Dětské hřiště Parkoviště Úschovna kol Wi-Fi zdarma Snídaně formou švédských stolů

Kontakty

Telefony

+420 606 760 701 hlavní telefon

Emaily

info@penzionuvlku.cz

Odkazy

www.penzionuvlku.cz/cs/

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu