Ověřená firma

BELIN, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 515 333 343

Akční nabídka

Popis činnosti

Zabýváme se prodejem stavebních a dokončovacích materiálů, vodoinstalačních materiálů a domácích potřeb. Nabídka dopravních služeb, poradenství a výpočty materiálů. Tónujeme interiérové barvy. Uplatňujeme i vůči svým dodavatelům poctivou obchodní a platební politiku, a vytváříme tak optimální předpoklady k zajištění materiálů a nejlepších cen svým zákazníkům. Zakázky dohodou. Více informací na www stránkách.

V soboty máme otevřeno v období duben-prosinec. Na prodejně lze platit i kartou. Obsluhujeme zejména vesnice Hostěradice, Míšovice, Kadov, Petrovice, Lesonice, Miroslavské Knínice, Bohutice, Olbramovice, Našiměřice, Branišovice, Suchohrdly u Miroslavi, Damice, Kašenec, Skalice, Morašice, Višňové, Troskotovice, Jiřice a Oleksovice.

Produkty

stavebniny domácí potřeby

Služby

poradenství tónování barev

Značky

RAKO TONDACH MALT PROFI

Kontakty

Telefony

+420 515 333 343 hlavní telefon

Emaily

belin@belin.cz

Odkazy

www.belin.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17 Dnes
So 7 - 10

Klíčová slova

stavebniny Znojmo fasáda domácí potřeby Znojmo stavební materiál vodoinstalační materiál Tondach dokončovací materiál stavební firma prodej stavebních materiálů dopravní služby stavebniny domácí potřeby stavebniny Znojmo Miroslav vodoinstalační materiál Miroslav stavební materiál Znojmo

Kategorie

Stavebniny, stavební materiál

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu