Ověřená firma

Traplová, Hakr, Kubát

Advokátní a patentová kancelář se řadí k předním kancelářím, které se zaměřují na zastupování v oblasti ochrany průmyslových práv.

0 (0 hodnocení)

+420 266 772 100

Popis činnosti

Potřebujete advokáta či hledáte patentovou kancelář v Praze? Obraťte se na nás!

Naše kancelář se řadí k předním kancelářím, které se zaměřují na zastupování klientů v oblasti ochrany průmyslových práv. Specializujeme se na problematiku ochrany duševního vlastnictví a s tím související obchodní právo.

Nabízíme odbornou pomoc, právní pomoc a poradenství v oblasti týkající se průmyslových práv, tj. patentů, ochranných známek, průmyslových vzorů, užitných vzorů, licencí, doménových jmen, nekalé soutěže, autorského práva, smluv o využívání apod.

Především v těchto oborech poskytujeme poradenství, konzultace, zastupujeme klienty nejen v registračním, ale i ve všech dalších druzích řízení před Úřadem průmyslového vlastnictví. Klientům taktéž poskytujeme služby spojené se spornou agendou před soudy všech stupňů a v rozhodčím řízení a při zastupování před správními, daňovými a celními orgány.

Naše advokátní a patentová kancelář je zaměřena na zastupování nejen české, ale i široké zahraniční klientely. Více informací najdete na našich www stránkách.

* Komplexní právní služby a poradenství v oblasti práv duševního vlastnictví a průmyslových práv.
* Právní služby poskytujeme klientům především v českém, anglickém a německém jazyce, ale zajišťujeme komunikaci i v jazyce francouzském a ruském.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Patenty Ochranné známky Průmyslové vzory Užitné vzory Advokátní kancelář Patentová kancelář Autorské právo

Kontakty

Telefony

+420 266 772 100 hlavní telefon
+420 266 710 174 Fax

Emaily

thk@thk.cz

Odkazy

www.thk.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu