Martinek Miroslav - tesařství, tesařské práce

Dbáme především na pečlivost a kvalitu provedení práce.

0 (0 hodnocení)

+420 605 954 665

Main

Popis činnosti

Jsme malá rodinná firma založená v roce 1995. Dbáme především na pečlivost a kvalitu provedení práce.

Provádíme tesařské a pokrývačské práce. Specializujeme se především na krovy a konstrukce střech. Zakázky přijímám po telefonické dohodě. Působíme po celém Jihomoravském kraji, v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji.

Dřevo je kvalitní a dobře vypadající materiál, a proto je o dřevostavby a jiné konstrukce ze dřeva velký zájem. Dobře udělaná tesařská práce může vydržet až desítky let a přitom mít stále stejný vzhled.

Pokrýváme šikmé i ploché střechy rodinných domků, chalupy, chaty. Zajistíme rovněž dodávku střešních krytin. Používáme pálené a betonové tašky.

Provádíme veškeré práce spojené se střechou. Jde zejména o tesařské práce, klempířské práce, pokrývačské práce, ale také si poradíme se střešními okny, případně s půdní vestavbou.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Střešní konstrukce Krovy Střešní krytiny Střešní okna Pálené tašky Betonové tašky Zahradní domky Altány Pergoly Přístřešky Stání pro auta Posedy pro myslivce

Služby

Tesařské práce Oprava střešních krovů Oprava střešních konstrukcí Rekonstrukce historických budov Pokrývačské práce Klempířské práce Odborná montáž střešních oken

Kontakty

Telefony

+420 605 954 665 Main

Emaily

miroslav_martinek@centrum.cz

Odkazy

http://www.tesarstvimartinek.osoba.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu