+420 371 750 219

Popis činnosti

Společnost EKRO-line s.r.o. byla založena v roce 1999. Jako hlavní cíl si vytýčila vybudovat velkoobchod se stavebním nářadím a velkoobchod s dřevěnými násadami a držadly v celém sortimentu.

Všechny násady jsou ve velmi dobré kvalitě, vyrobené převážně z bukového a a jasanového dřeva, odpovídající normám DIN. Firma nabízí rovněž celý sortiment dveřních prahů ve výborné kvalitě. Je schopna operativně zajistit výrobu atypických zakázek v sortimentu prahů a násad. Postupně společnost rozšiřuje sortiment na celé spektrum řemeslnického ručního nářadí se zaměřením na české výrobce.

Spolupracuje s celou řadou drobných výrobců, kterým pak vytváří odbytové možnosti. Obchodní partnery má také na Slovensku.

Obchodní partneři:
- Zbirovia a.s. (Zbiroh)
- Narex Bystřice, s.r.o. (Bystřice)
- Narex s.r.o. (Česká Lípa)
- Rostex Vyškov, s.r.o. (Vyškov)
- Ajax & Blundell, a.s. (Jihlava)
- Pilana Tools a.s. (Hulín)
- Tona a.s. (Pečky)
- Baum
- Bison
- Portáš

Produkty

nářadí do dílny závitořezné nástroje zahradní nářadí stavební nářadí držadla a rukojeti nůžky na plech vrtáky maticové klíče kleště kladiva palice paličky sekáče šroubováky dláta kosiště hrabla rozpínky krumpáče rýče vidle hrábě zednické lžíce vodováhy latě hladítka zednické nářadí lopaty kolečka stavební provázky stavební nádoby velkoobchod se stavebním nářadím velkoobchod Baum internetový obchod Narex Bison Hebel Ytong

Služby

velkoobchod s nářadím pro stavbu, dům, dílnu a zahradu internetový obchod

Značky

Baum Narex Bison Hebel Ytong

Kontakty

Telefony

+420 371 750 219 hlavní telefon
+420 603 161 644 Alt
+420 604 585 917 Mobile

Emaily

info@ekroline.cz
ekroline@ekroline.cz

Odkazy

www.ekroline.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu