František Študlar - trezory

Trezory na cennosti a na zbraně. Jste na správném místě.

100 (1 hodnocení)

+420 608 500 803

Main

Popis činnosti

Naše firma nabízí široký sortiment trezorů na cennosti i na zbraně. Od malých po velké. Všechny naše výrobky jsou skladem, nebo s dodací lhůtou max. 14 dní. Jsme schopni zhotovit také trezor přímo Vám na míru. V nabídce jsou i speciální trezory - například podlahové a také trezorové dveře.

Na všechny trezory poskytujeme záruční (2 roky) a pozáruční servis (48 hodin). Zejména opravy zámků, výroba klíčů, přenastavení kódů a také reinstalace a stěhování výrobků až do hmotnosti 3 tuny.

Nabízíme také mříže pevné, mříže nůžkové, mříže rolovací, bezpečnostní kování, výroba klíčů, bezpečnostní dveře, bezpečnostní fólie, trezory, nouzové otevírání bytů do 24 hod.

Službu nabízíme po celé České republice. Jsme pojištěni na škody při stěhování.

Produkty

Nábytkové trezory Těžké skříňové trezory Těžší nábytkové trezory Trezory do zdiva Skříně a trezory na zbraně Bytové trezory Kovové pokladničky Bezpečnostní dveře

Služby

Prodej trezorů Výroba trezorů na míru Trezorservis Nouzové otevírání bytů Výroba klíčů

Kontakty

Telefony

+420 608 500 803 Main

Emaily

info@trezorystudlar.cz

Odkazy

http://www.trezory-studlar.com website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 16.12.2016 11:00
    spokojenost

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17 Dnes

Polední přestávka 12:00-12.30, sobota po předchozí domluvě.

Klíčová slova

trezory trezor cena mini trezor domaci trezor elektronický trezor trezor kovona malý trezor trezor malý příruční trezor trezor bazar trezor asist domaci trezor cena asist trezor podlahový trezor starožitný trezor trezor tracker trezor yale nábytkový trezor bazar trezor trezor kniha maly trezor klíčový trezor trezor cz trezor test trezor heureka ohnivzdorný trezor trezor text kniha trezor trezor torrent trezor wertheim domácí trezor jak otevřít trezor www trezor datový trezor starý trezor noční trezor jak otevřít trezor bez klíče trézor trezor v trezorové dveře sejf trezorová skříň trezory sejfy trezory a sejfy sejfy a trezory sejfy sejfy do zdi nábytkové trezory trezory eshop male trezory trezory nábytkové trezory na hotovost levné trezory hotelové trezory malé trezory použité trezory trezory heureka wico trezory stenove trezory sherlock trezory pokladničky trezory zbraňové trezory epi trezory justra trezory vama trezory trezorový zámek prodej trezorů výroba trezorů otevření trezorů trezor na peníze trezor na klíče trezor na pistoli trezor na dokumenty trezor na kod trezor na hesla trezor na notebook trezor na otisk prstu

Kategorie

Trezory Zabezpečovací zařízení a systémy

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu