Ověřená firma

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.

Více než 65 let vášně pro techniku – tradice se setkává s inovací.

0 (0 hodnocení)

+420 371 740 211

Kontaktní osoby

Kontaktní osoby

Sekretariát vedení společnosti

Andrea Bubeníčková

sekretářka

  • +420 371 401 211
  • abubenickova@olbrich.com

Odbyt

abubenickova@olbrich.com

vedoucí odbytu

  • +420
  • jdoeing@olbrich.com

Thomas Beck

průmysl výroby fólií – dekory

  • tbeck@olbrich.com

Josef Döing

průmysl výroby fólií – medicínské produkty

  • jdoeing@olbrich.com

Stefan Essing

průmysl výroby fólií – samolepicí produkty

  • sessing@olbrich.com

Johannes Kamp

průmysl výroby podlahových krytin

  • jkamp@olbrich.com

Jens Krebber

průmysl výroby podlahových krytin

  • jkrebber@olbrich.com

Thomas Hülsmann

průmysl výroby podlahových krytin

  • thuelsmann@olbrich.com

Thomas Platz

průmysl nanášení povrchových vrstev na textilie

  • tplatz@olbrich.com

Klaus Ruland

průmysl výroby tapet

  • kruland@olbrich.com

Servis

Frank Gehrs

manažer

  • +420
  • fgehrs@olbrich.com

Benjamin Siebeneicher

servis

  • bsiebeneicher@olbrich.com

Marco Radstaak

servis

  • mradstaak@olbrich.com

Marketing

Jens Krebber

manažer

  • jkrebber@olbrich.com

Helena Teuwsen

marketing

  • hteuwsen@olbrich.com

Angela Rinke

marketing

  • arinke@olbrich.com

Nákup

Ladislav Pastva

nákupčí

  • +420 371 401 230
  • lpastva@olbrich.com

Mojmír Kolinský

nákupčí

  • +420 371 401 230
  • mkolinsky@olbrich.com

Petra Chrzová

nákupčí

  • +420 371 401 266
  • pchrzova@olbrich.com

Miroslava Vrzková

nákupčí

  • +420 371 401 218
  • mvrzkova@olbrich.com

Kateřina Maas

nákupčí

  • +420 371 401 285
  • kmaas@olbrich.com

Kateřina Mejzlíková

nákupčí

  • +420 371 401 312
  • kmejzlikova@olbrich.com

Provoz

Jan Matoušek

výroba a montáž strojů

  • +420 371 401 326
  • jmatousek@olbrich.com

Detlef Bleker

plechařská výroba

  • +420 371 401 219
  • dbleker@olbrich.com

Štefan Daniš

nástrojárna

  • +420 371 401 259
  • sdanis@olbrich.com

Petr Mudra

elektro

  • +420 371 401 281
  • pmudra@olbrich.com

Personalistika

Jana Kubalová

personalistka

  • +420 371 401 237
  • jkubalova@olbrich.com

Vzdělávání

Annette Wilms

vzdělání

  • awilms@olbrich.com

Kontakty a adresa

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
}

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu