ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

90 (1 hodnocení)

+420 602 714 652

Popis činnosti

Naše ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. v Olomouci poskytuje klientům komplexní právní servis. Poskytneme Vám právní radu či zastoupení, ať se ocitnete v jakékoli životní situaci.
Disponujeme týmem zkušených právníků, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva a úzce spolu spolupracují při řešení komplikovanějších případů.
Advokáti z naší právní kanceláře jsou držiteli potřebné registrace v advokátní komoře. Jsou připraveni Vám pomoci a řešit Váš případ včetně zastoupení a obhajobě před soudem či jiným orgánem nebo při u jednání s protistranou.
Základním pilířem našich advokátních služeb je individuální přístup ke klientovi a flexibilita dle požadavků klienta. Samozřejmostí je diskrétnost a ochrana dat, která platí mezí klientem a právním zástupcem.

S důvěrou se obraťte na naši advokátní kancelář!

Služby

Občanské právo Obchodní právo Rodinné právo Konkursní a insolvenční právo Komunální právo Správní právo Trestní právo Ústavní právo Sportovní právo Autorské právo Průmyslové právo Finanční právo Právo související s informačními technologiemi Právo EU Evropský soud pro lidská práva

Kontakty

Telefony

+420 602 714 652 hlavní telefon

Emaily

posta@advokatni-kancelar.cz

Odkazy

www.advokatni-kancelar.eu

Hodnocení

  • 90 od , 01.08.2014 10:56
    Kvalitní služby a přístup.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16
Čt 9 - 16
9 - 16 Dnes

Klíčová slova

Právník Olomouc advokáti Olomouc advokát právní poradna Olomouc právní konzultace

Kategorie

Advokáti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu