ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

90 (1 hodnocení)

+420 602 714 652

Popis činnosti

Naše ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. v Olomouci poskytuje klientům komplexní právní servis. Poskytneme Vám právní radu či zastoupení, ať se ocitnete v jakékoli životní situaci.
Disponujeme týmem zkušených právníků, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva a úzce spolu spolupracují při řešení komplikovanějších případů.
Advokáti z naší právní kanceláře jsou držiteli potřebné registrace v advokátní komoře. Jsou připraveni Vám pomoci a řešit Váš případ včetně zastoupení a obhajobě před soudem či jiným orgánem nebo při u jednání s protistranou.
Základním pilířem našich advokátních služeb je individuální přístup ke klientovi a flexibilita dle požadavků klienta. Samozřejmostí je diskrétnost a ochrana dat, která platí mezí klientem a právním zástupcem.

S důvěrou se obraťte na naši advokátní kancelář!

Služby

Občanské právo Obchodní právo Rodinné právo Konkursní a insolvenční právo Komunální právo Správní právo Trestní právo Ústavní právo Sportovní právo Autorské právo Průmyslové právo Finanční právo Právo související s informačními technologiemi Právo EU Evropský soud pro lidská práva

Kontakty

Telefony

+420 602 714 652 hlavní telefon

Emaily

posta@advokatni-kancelar.cz

Odkazy

www.advokatni-kancelar.eu

Hodnocení

  • 90 od , 01.08.2014 10:56
    Kvalitní služby a přístup.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16 Dnes
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

Právník Olomouc advokáti Olomouc advokát právní poradna Olomouc právní konzultace

Kategorie

Advokáti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu