Oční ordinace - STUCHLÁ Stanislava MUDr.

Odborná vyšetření očních nemocí v příjemném prostředí pomocí moderních technologií.

92 (1 hodnocení)

+420 224 239 123

Popis činnosti

Považujeme za důležité nabídnout vám vyšetření nejmodernější technologií, která je jedinečným přínosem pro včasnou diagnostiku závažných očních onemocnění. Od počátků naší ordinace klademe velký důraz především na preventivní oční péči.

Kompletní vyšetření vám doporučujeme jednou za dva roky. Při podezření na počínající onemocnění či při rizikových faktorech (diabetes, hypertenze nebo naopak velmi nízký tlak krve, velká zraková zátěž, závažná oční onemocnění v rodině a jiné) kontrolní prohlídky doporučujeme v kratších termínech.

Nejde-li o zcela akutní onemocnění, je nutné se předem telefonicky, on-line nebo osobně objednat. Snažíme se, aby objednaní pacienti v ordinaci pokud možno nečekali.

Všechny výkony jsou u nás plně hrazeny smluvními pojišťovnami s výjimkou HRT III, OCT Spectralis Bluepeak. Pro tato velmi nadstandardní vyšetření není dosud v sazebníku kód a nehradí je žádná pojišťovna. Další výjimkou je UZV vyšetření očního bulbu a pachymetie rohovky.

Pokud si určité vyšetření pacient přeje jako prevenci bez indikace nebo bez smlouvy s některou z uvedených pojišťoven, platí si toto vyšetření podle sazebníku, jinak je plně hrazeno pojištěním.
Ceník nabízených kontaktních čoček, roztoků a dalších preparátů.

V ordinaci nelze platit platebními kartami, pouze hotově nebo po dohodě s lékařem převodem z účtu. Samozřejmostí je vstřícné jednání, kulturní úroveň prostředí a vysoký standard kvality přístrojového vybavení.

Akceptované zdravotní pojišťovny: VZP, OZP, ZP MV, VOZP, ČPZP, Škoda, Metal-Aliance.

Služby

Kompletní oční vyšetření, předpis brýlí Preventivní i diagnostické vyšetření Porada při řešení refrakčních vad Glaukomová poradna Aplikace kontaktních čoček Diagnostika a sledování věkem Dispenzarizace chronických onemocnění

Kontakty

Telefony

+420 224 239 123 hlavní telefon
+420 723 068 141 Mobile

Emaily

ordinacedrstuchla@centrum.cz

Odkazy

www.drstuchla.cz

Hodnocení

Prostředí
100
Přístup lékaře
90
Odbornost
100
Ordinační doba, délka čekání
80
  • 92 od , 02.03.2017 20:34
    Perfektní vybavení, krásné prostředí, příjemné jednání. Trochu dlouhá objednací doba.

Kontakty

Ordinační hodiny:

Po 8 - 17
Út 8 - 19
St 8 - 16
Čt 8 - 16

Polední přestávka denně od 12.00 do 12.30 hodin.

Klíčová slova

oční glaucom makulární degenerace kontaktní čočky zelený zákal oční Praha oční ordinace oční ambulance oční ordinace Praha oční lékař Praha MUDr. Stuchlá Praha

Kategorie

Oční lékařství Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu