Popis činnosti

Firma HBH odpady s.r.o. je ryze česká soukromá firma, která navázala na působení firmy Jiří Holešák – HBH Sběr surovin fungující na trhu od roku 1991.

Poskytujeme výkup, sběr a úpravu druhotných surovin (sběrový papír, plasty, sklo, kovový šrot). Zajišťujeme provoz sběrových dvorů pro obce a města a svoz separačních kontejnerů. Obchodní servis v odbytu skleněných střepů, sběrového papíru a plastů v rámci ČR.

Pracoviště firmy jsou vybavena moderními technickými zařízeními používanými v oblasti nakládání s odpady. K nejvýznamnějším patří moderní linka na třídění odpadů tvořená lisem a soustavou dopravníků s automatickým ovládáním a programováním.

Vyklízíte, uklízíte, stavíte či rekonstruujete a odpadu přibývá? Nabízíme přistavení kontejneru na odvoz všech odpadů a druhotných surovin (stavební, velkoobjemné, komunální, nebezpečné) i na železný šrot.

Jsme si vědomi důležitosti ochrany životního prostředí a prevence vzniku odpadů, proto v rámci své environmentální osvěty provádíme bezplatné exkurze pro jednotlivce, školská zařízení i jiné skupiny a nabízíme zajištění a odprezentování tematických akcí týkajících se odpadové problematiky, podporujeme sběrové akce školek i škol.

Zajišťujeme i zpětný odběr elektrozařízení, svoz odpadu a demontáž kovových zařízení.

Jsme držiteli certifikátů dle normy ČNS EN ISO 9001:2001a ČSN EN ISO 14001:2005, čímž se společnost HBH stala jednou z prvních firem v ČR podnikajících v odvětví odpadového hospodářství s integrovaným systémem a ověřením EMAS. Od března 2015 firma HBH odpady pokračuje se systémem environmentálního managementu dle normy ČSN EN ISO 14001, certifikaci systému jakosti a nařízení EMAS bylo ukončeno.

Od roku 1997 jsme spoluzakladatelem obchodní společnosti REMAT TRADE s.r.o. Brno, která je jedním z největších dodavatelů sběrového papíru v ČR. Poskytujeme i obchodní servis v odbytu skleněných střepů, sběrového papíru a plastů v rámci ČR řadě firem a podniků typu technických služeb.

Firma HBH odpady s.r.o. vnímá v rámci svého podnikání silnou spoluodpovědnost za odpady svých zákazníků, a to jak firem, tak občanů. Posláním firmy je zajistit v maximální možné míře využití těchto odpadů tak, aby co nejmenší množství z nich muselo být uloženo na skládce či odstraněno ve spalovně. S tím souvisí i důraz na informování občanů a firem a spoluúčast na vytváření systému svozu a třídění využitelných odpadů a sběru odpadů od občanů.

Produkty

Odpad Kovový odpad Elektroodpad Papír Plasty Sklo Železný šrot Barevné kovy

Služby

Výkup druhotných surovin Sběr druhotných surovin Úprava druhotných surovin Svoz odpadu Odběr elektrozařízení Obchodní servis v odbytu Bezplatné exkurze

Certifikáty

ČNS EN ISO 9001:2001 ČSN EN ISO 14001:2005

Kontakty

Telefony

+420 569 422 306 hlavní telefon
+420 569 422 306 FAX
+420 800 260 200 Zelená linka

Emaily

jiri@holesak.cz

Odkazy

http://www.holesak.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 16 Dnes
Út 6 - 16
St 6 - 16
Čt 6 - 16
6 - 16
So 08 - 12
Ne zavřeno

Klíčová slova

plasty kovový papír sklo sběrný dvůr Havlíčkův Brod odpady Havlíčkův Brod odvoz odpadů Havlíčkův Brod nebezpečné odpady Havlíčkův Brod druhotné suroviny Havlíčkův Brod kovový odpad zpětný odběr elektrozařízení elektroodpad sběrový dvůr svoz separačních kontejnerů přistavení kontejnerů kontejner na odpad kontejnery od odpad výkup druhotných surovin svoz odpadu odpad kovový odpad Jihlava zpětný odběr elektrozařízení Jihlava elektroodpad Jihlava sběrový dvůr Jihlava svoz separačních kontejnerů Jihlava kontejner na odpad Jihlava kontejnery na odpad Jihlava výkup druhotných surovin Jihlava svoz odpadu Jihlava odpad Jihlava kovový odpad Humpolec zpětný odběr elektrozařízení Humpolec elektroodpad Humpolec sběrový dvůr Humpolec svoz separačních kontejnerů Humpolec přistavení kontejnerů Humpolec kontejner na odpad Humpolec kontejnery na odpad Humpolec výkup druhotných surovin Humpolec svoz odpadu Humpolec odpad Humpolec kovový odpad Přibyslav kovový odpad Chotěboř kovový odpad Golčův Jeníkov kovový odpad Světlá nad Sázavou kovový odpad Ledeč nad Sázavou kovový odpad Žďírec nad Doubravou zpětný odběr elektrozařízení Chotěboř zpětný odběr elektrozařízení Golčův Jeníkov zpětný odběr elektrozařízení Světlá nad Sázavou zpětný odběr elektrozařízení Ledeč nad Sázavou zpětný odběr elektrozařízení Žďírec nad Doubravou elektroodpad Chotěboř elektroodpad Golčův Jeníkov elektroodpad Světlá nad Sázavou elektroodpad Ledeč nad Sázavou elektroodpad Žďírec nad Doubravou sběrový dvůr Chotěboř sběrový dvůr Golčův Jeníkov sběrový dvůr Světlá nad Sázavou sběrový dvůr Ledeč nad Sázavou sběrový dvůr Žďírec nad Doubravou svoz separačních kontejnerů Chotěboř svoz separačních kontejnerů Golčův Jeníkov svoz separačních kontejnerů Světlá nad Sázavou svoz separačních kontejnerů Ledeč nad Sázavou svoz separačních kontejnerů Žďírec nad Doubravou přistavení kontejnerů Chotěboř přistavení kontejnerů Golčův Jeníkov přistavení kontejnerů Světlá nad Sázavou přistavení kontejnerů Ledeč nad Sázavou přistavení kontejnerů Žďírec nad Doubravou kontejner na odpad Chotěboř kontejner na odpad kontejner na odpad Golčův Jeníkov kontejner na odpad Světlá nad Sázavou kontejner na odpad Ledeč nad Sázavou kontejner na odpad Žďírec nad Doubravou kontejnery od odpad Chotěboř kontejnery od odpad Golčův Jeníkov kontejnery od odpad Světlá nad Sázavou kontejnery od odpad Ledeč nad Sázavou kontejnery od odpad Žďírec nad Doubravou výkup druhotných surovin Chotěboř výkup druhotných surovin Golčův Jeníkov výkup druhotných surovin Světlá nad Sázavou výkup druhotných surovin Ledeč nad Sázavou výkup druhotných surovin Žďírec nad Doubravou svoz odpadu Chotěboř svoz odpadu Golčův Jeníkov svoz odpadu Světlá nad Sázavou svoz odpadu Ledeč nad Sázavou svoz odpadu Žďírec nad Doubravou odpad Chotěboř odpad Golčův Jeníkov odpad Světlá nad Sázavou odpad Ledeč nad Sázavou odpad Žďírec nad Doubravou

Kategorie

Kovový odpad - zpracování Odpady Kontejnery - odpad Zpracování odpadu - stroje a zařízení Odpady - odvoz Skládky odpadků a odpadů Sběr druhotných surovin

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu