Ověřená firma

Podlahy Dvořák

Podlahy za internetové ceny

0 (0 hodnocení)

+420 731 565 215

Popis činnosti

Naše firma se specializuje především na prodej a odbornou montáž všech dřevěných, vinylových, laminátových podlah a renovaci schodů. Dokážeme Vám odborně poradit a doporučit vhodnou podlahovou krytinu.

Spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci a dodavateli. V rámci stále nových technologii, procházíme pravidelným školením, abychom pro své klienty zajistily to nejlepší.

Provádíme bezprašné renovace parket a díky těm nejlepším technologiím a produktům dodáváme podlaze krásný vzhled a hlavně ochranu před různým stupněm poničení.

Dále součástí naší práce není jen samotná montáž vámi vybraného materiálu, ale dokážeme připravit pevný a rovný podklad např. nivelační stěrkou nebo montáží OSB desek.

Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitě a profesionálním přístupu k zákazníkům.

Máte-li opravdu zájem o naše služby, zavolejte 731 565 215. Dohodneme termín návštěvy našeho podlahového studia vč. konzultace a výběru materiálu.

Produkty

Vinylové podlahy Laminátové podlahy PVC

Služby

Demontáž a likvidace starých podlah Montáž OSB desek Vyrovnání podkladu nivelační stěrkou Podlahové studio a prodej podlah Profesionální pokládka Bezprašné renovace podlah Malování Lakování a olejování dřevěných podlah Péče a údržba o podlahy Renovace parket

Značky

desingnart QUICK-STEP Thermofix expona FLOOR VINYL WICANDERS Armstrong Forbo Gerflor

Kontakty

Telefony

+420 731 565 215 hlavní telefon

Emaily

podlahydvorak@seznam.cz

Odkazy

www.podlahydvorak.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu