Ověřená firma

Agentura Sellco s.r.o.

Ing. Petra Racková je zařazená jako soudní znalec z oboru ekonomika, specializace účetnictví a mzdy.

0 (0 hodnocení)

+420 417 533 549

Popis činnosti

Agentura Sellco poskytuje komplexní účetní, daňové a mzdové služby na vysoké profesionální úrovni pro všechny typy firem. Působíme v Ústeckém, Libereckém, Karlovarském a Středočeském kraji a v Praze.

Každý podnikatel (firma) se snaží o maximální úspěšnost v podnikání. A ke každému podnikání patří i vedení účetnictví, které je časově náročné a stereotypní, kvůli němuž musíte studovat související legislativu a její aktualizace.

Služby spočívají ve zpracování dat, kde výstupem jsou zákonné sestavy včetně výkazů se širokým spektrem využití. Vzhledem k tomu, že každý klient je jiný a má jiné potřeby preferujeme individuální smluvní podmínky.

Právnická osoba:
Předpokládáme standardní právnickou osobu, která je plátce DPH. Pro klienta zpracováváme všechny účetní a mzdové doklady a data na našem softwarovém vybavení, zpracování daňové evidence, zpracování silniční daně, kontroly na úřadech a kontrolní schůzky v sídle naší společnosti, ale samozřejmě i v sídle podnikatele.

Fyzická osoba:
Předpokládáme standardní fyzickou osobu, která je plátce DPH. Pro klienta zpracováváme všechny účetní a mzdové doklady a data na našem softwarovém vybavení, zpracování daňové evidence, zpracování silniční daně, kontroly na úřadech a kontrolní schůzky v sídle naší společnosti, ale samozřejmě i v sídle podnikatele.

Zastoupíme Vás dle Vašeho přání na jednotlivých jednáních s úřady. Naše účast při kontrolách ze strany všech institucí je samozřejmostí. Odpovědnost za zpracované doklady a vypočítané daně je 100% na naší straně. Poradíme Vám v otázkách pracovně právních i daňových (spolupracujeme s renomovanými právníky).

My Vám nabízíme veškeré služby v oblasti zpracování daňové evidence, účetnictví, mezd a daňového přiznání.

Rádi s vámi projdeme vaše požadavky a domluvíme se na individuálních podmínkách.

Služby

daňová evidence účetnické poradenství mzdy personální agenda právní poradenství ekonomické poradenství účetnictví zpracování daní zastupování na úřadech

Kontakty

Telefony

+420 417 533 549 hlavní telefon
+420 602 703 549 Telefon

Emaily

petra.rackova@atlas.cz
agenturasellco@atlas.cz

Odkazy

www.agenturasellco.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu