Svaz květinářů a floristů České republiky

98 (4 hodnocení)

+420 777 182 381

Soutěž Ocenění Českých lídrů vyhlásila výsledky prvního ročníku

25.06.2017 - Historicky první ročník soutěže Ocenění Českých lídrů zná vítěze. Porota na základě ekonomických výsledků českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocenila nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky.

První místo v Praze (zde kritériím soutěže vyhovělo 263 firem) obsadil výrobce sanitární techniky Alca plast, s.r.o. Na druhé příčce skončila společnost Transroll-CZ, která se zabývá výrobou dopravních komponentů pro pásové dopravníky a válečkové tratě. Třetí pozici pak porota přiřkla společnosti Pegas Container, která patří k předním českým výrobcům obytných a sanitárních kontejnerů a modulárních staveb. 

Vítězstvím ve Středočeském kraji (119 firem), se může pochlubit společnost Arboeko, která se zabývá pěstováním, prodejem a distribucí okrasných dřevin. Druhé místo obsadil strojírenský závod Strojmetal Aluminium Forging, na třetí příčce se pak umístily SIKO Koupelny.

Arboeko je přední producent a velkoobchodní dodavatel okrasných a ovocných dřevin ve střední Evropě. Základní filozofií firmy je dodávat špičkový výpěstek a kvalitní komplexní služby. Aktivní obchodní strategie, marketing a důraz nadomácí produkci v širokém sortimentu je základ v podnikání Arboeka.  Společnost byla založena v roce 1993 jako česko - holandský projekt. - Holandský investor  a český management vybudovali zcela novou moderní firmu na zelené louce.

V roce 2007 odkoupil český management majoritní podíl od holandského investora. Arboeko se stává rize českou firmou vlastněnou managementem. Stromy z produkce Arboeka dnes rostou prakticky ve všech městech a mnoha obcích ČR jakož i v nesčetných zahradách.



„Projekt Ocenění českých lídrů volně navazuje na Ocenění českých podnikatelek. Jeho cílem je vyzdvihnout snažení a úspěchy velkých firem, které jsou v ryze českých rukách. Díky tomuto projektu vzniká podnikatelský prostor, ve kterém jsou sdruženy výhradně české firmy podnikající transparentně s výbornými ekonomickými výsledky a vynikajícím ratingem a scoringem. Prostor, ve kterém mohou sdílet zkušenosti, vyměňovat si informace a mnohdy tak nacházet řešení větších či menších problémů, které je na cestě za úspěchem potkávají,”

říká Helena Kohoutová, zakladatelka projektu Ocenění Českých lídrů a majitelka Agentury Helas.

Více informací, se dozvíte z oficiální tiskové zprávy.


Autor: Lukáš Mačí


Klíčová slova

Ocenění Českých Lídrů Soutěž Vyhlášení Arboeko

Fotogalerie k článku

Soutěž Ocenění Českých lídrů vyhlásila výsledky prvního ročníku - fotografie 1/1

fotografie 1/1

Kontakty a adresa

Svaz květinářů a floristů České republiky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu