Ověřená firma

MAXIN PRAGUE, s.r.o.

Profesionální organizátor firemních akcí.

0 (0 hodnocení)

+420 277 779 913

Akční nabídka

Popis činnosti

Maxin PRAGUE je společností DMC/PCO (Destination Management Company/Professional Congress Organizer - tedy profesionální organizátor firemních akcí, společenských akcí a kongresů) poskytující kompletní šíři služeb v produkci eventu zaměřenou na dokonalé zpracování na zakázku upravených služeb cestovního ruchu v oborech:
Firemní a společenské akce, Incentiva a Teambuilding, Konference a kongresy, Profesionálně organizovaná setkání a jednání - a to již od roku 1999.

Se zkušenostmi, které za dobu své existence nahromadila, zaslouženě patří mezi lokální i mezinárodní lídry v tzv. průmyslu MICE (meetings, incentives, conferences, events).

Maxin PRAGUE nabízí nekompromisní kvalitu na míru projektovaných služeb pro jakoukoliv příležitost, nehledě na velikost nebo rozsah služeb dané akce. Disponujeme vším potřebným pro nezapomenutelné zážitky a nabízíme Vám přesně tolik, kolik sami potřebujete, v Praze, stejně jako ve zbytku ČR - od první nabídky po sledování uhlíkové stopy.

Maxin PRAGUE, to je mezinárodní tým vysoce zkušených profesionálů, jejichž posláním je poskytování dokonalých služeb, osobní přístup ke každému zákazníkovi a elegantní práce s nejmodernějšími organizačními nástroji.

Maxin PRAGUE svým klientům nabízí zorganizování inspekční cesty ZCELA ZDARMA, a to v případě, že organizaci Vašeho eventu potvrdíte s naší společností.

Produkty

Konference Teambuilding Incentiva Kongres Firemní akce Svatby

Služby

Profesionální organizace Konferencí, kongresů a obchodních jednání Profesionální organizace firemních a společenských akcí (eventů) Produkce a management eventů, galavečeří, Product Launches a další Incentivy, Team buildingové aktivity, Logistické hry Produkce grafických konceptů namíru příležitosti a obchodním cílům klienta Produkce uměleckých programů Management ubytování v Praze, ČR i zbytku světa Výběr restaurací a klubů Vyjednání kompletního kontraktu se všemi dodavateli Zakázková Audiovizuální (AV) řešení Organizace dopravní logistiky Zadání, výroba a dodávka dekorací Zakázkové upomínkové předměty předních značek Implementace obchodních a komunikačních prostředků klienta Produkce tematických eventů

Kontakty

Telefony

+420 277 779 913 hlavní telefon
+420 224 827 050 Alt
+420 224 827 055 Fax

Emaily

jarmila@maxin-prague.cz

Odkazy

www.maxin-prague.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17 Dnes
Čt 9 - 17
9 - 17

Klíčová slova

Konference Praha Kongresy Praha Event Prague Společenská akce Praha Firemní akce

Kategorie

Konference, kongresy - pořádání, služby Eventové agentury

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu