Ověřená firma

Holiday Park Liščí Farma PA-JA, a.s.

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

100 (1 hodnocení)

+420 499 421 473

Akční nabídka

Popis činnosti

Holiday Park Liščí Farma nabízí ubytování tradičním i dobrodružně založeným rodinám s dětmi. V areálu jsme pro Vás připravili vybavený kemp s celoročním provozem a možností dlouhodobého stání, profesionální zázemí pro karavany, ubytování v chatkách nejen pro mladé lidi, plně vybavené stany, originální teepee pro dobrodruhy, ale i příjemný hotel a ubytování v moderních dřevostavbách. Přímo v areálu máte k dispozici několik barů a restaurací, včetně vybavené kuchyně pro vlastní kulinářské zážitky. Samozřejmostí je dětský park s koutkem pro nejmenší, tenisové kurty, trampolíny, bazén a spousty dalších aktivit pro příjemný pobyt v Krkonoších. Ať už hledáte rodinnou dovolenou, odpočinek s přáteli nebo aktivní dobrodružství, vše naleznete v Holiday Parku u Vrchlabí.

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí. Kemp získal ocenění mimo jiné i za druhé místo v kategorii "Nejlepší kemp roku 2013".

Služby

ubytování v hotelu ubytování v kempu autokemp ubytování v teepee vybavené stany ubytování v chatkách restaurace dětské programy outdoorové programy svatby rodinné oslavy firemní akce

Kontakty

Telefony

+420 499 421 473 hlavní telefon
+420 733 636 797 Alt

Emaily

info@liscifarma.cz

Odkazy

www.liscifarma.cz website

Hodnocení

  • 100 od , 29.07.2014 12:02
    Super

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu