+420 603 263 211

Popis činnosti

Řeznictví a uzenářství Miroslav Nosek nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej masa a masných výrobků, vykupuje jatečná zvířata a provádí domácí porážky.

V našem sortimentu najdete kvalitní hovězí, vepřové i kuřecí maso. Posloužit Vám můžeme širokým výběrem uzenin (klobásy, salámy, šunka, slanina aj.) a dárkových specialit (tlačenkové dorty, postavičky aj.).

Nabízíme poctivé maso a masné výrobky bez separátů, lepku, kůžových emulzí aj. náhražek. Naše maso a uzeniny jsou vždy čerstvé a pocházejí z českých chovů.

Naše maso seženete v prodejně ve Studenci a v Semilech nebo v pojízdné prodejně, která pravidelně zajíždí do Vysokého nad Jizerou, Jičína, Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldu, Jilemnice, Trutnova, Černého Dolu, Janských Lázní a Horní Brusnice.

Produkty

hovězí maso vepřové maso kuřecí maso uzeniny masné výrobky slané dorty tlačenkové dorty dárkové speciality vepřové sádlo párky salámy šunka klobásy anglická slanina mleté maso

Služby

prodej masa a uzenin jatka domácí porážky bourání masa pojízdná prodejna výkup jatečných zvířat uzení velkoobchodní prodej maloobchodní prodej

Kontakty

Telefony

+420 603 263 211 hlavní telefon

Emaily

reznictvi.nosek@tiscali.cz

Odkazy

www.reznictvistudenec.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu