Ověřená firma

SONO PLUS, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 416 532 483

Akční nabídka

Popis činnosti

Provoz skládky komunálních a průmyslových odpadů, recyklace stavebních odpadů včetně zemin a kompostárny „SONO“ – kontakty na odpovědné osoby a seznamy povolených odpadů naleznete na www.skladkasono.cz.

Na skládku jsou přijímány komunální odpady od občanů a ostatní odpady od podnikatelských subjektů, v omezeném množství stavební a demoliční odpady.

Zeminy a stavební odpady bez nežádoucích příměsí (např. betony, cihly, tašky) jsou přijímány na recyklaci - zde dochází k úpravě odpadů. Finální produkty - recykláty lze výhodně použít jako podkladový a zásypový materiál ve stavebnictví.

Na kompostárnu jsou přijímány odpady s obsahem přirozených organických látek, zejména odpady ze zeleně, dřevní štěpky, kůry, zbytky ovoce a zeleniny a některé další odpady ze zemědělské produkce – procesem přirozené a ekologicky nejvhodnější přeměny vzniká kompost - materiál k vylepšení půdních, zejména fyzikálních vlastností tak, aby půda byla schopna plnit své funkce.

Pro odvoz odpadů nebo dovoz recyklátů či kompostu, případně přepravu jiných materiálů, např. písku, zeminy nabízíme naši dopravu vozidlem zn. AVIA.

Nabízíme také možnost sušení dřeva v sušárně řeziva BEFI pro truhláře, firmy i soukromé osoby. K sušení jsou přijímána prkna, hranoly, trámy apod. z různých druhů dřeva.

Služby

provoz skládky komunální odpady autodoprava AVIA kompostárna sušení dřeva recyklace stavebních odpadů výroba elektrické energie

Kontakty

Telefony

+420 416 532 483 hlavní telefon
+420 734 151 918 Mobil

Emaily

krycner@skladkasono.cz
skladka.provoz@tiscali.cz

Odkazy

www.skladkasono.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30 Dnes
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

odpady skládky kompostárna sušení dřeva

Kategorie

Odpady

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu