Ověřená firma

EFES, spol. s r.o. - Velkotržnice Lipence

Excellent service for your products.

0 (0 hodnocení)

+420 257 924 091

Popis činnosti

Specializujeme se na dovoz, vývoz a distribuci ovoce a zeleniny již od roku 1991. V současné době společnost patří mezi největší dovozní firmy v České republice.

Mezi naše klienty patří velkoobchodní firmy i obchodní řetězce. Kvalitu dováženého zboží jsme schopni plně přizpůsobit požadavkům našich zákazníků.

Pro své zákazníky zabezpečujeme kompletní sortiment ovoce a zeleniny s garancí celoroční dodávky. Distribuce našeho zboží je zajišťována vlastními vozy, nebo přímými vykládkami z kamionů. Skladování a manipulaci se zbožím provádíme ve skladových prostorách odpovídající úrovně.

Společnost EFES, spol. s r.o. podporuje neziskové organizace, které pomáhají týraným a znevýhodněným dětem. Od roku 2006 poskytujeme zdarma ovoce a zeleninu Fondu ohrožených dětí (projektu Klokánek) a nevládní humanitární organizaci Chance 4 Children.

Spolupracujeme také na programu podporujícím zdravé stravovací návyky dětí „Ovoce do škol" a financovali jsme výstavbu dětského hřiště nebo místní komunikace v Praze 5- Řeporyjích.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Broskve Švestky Nektarinky Meruňky Pomeranče Mandarinky Citrony Grepy Pomelo Sweetie (citrusové ovoce) Limetky Hrozny Okurky Rajčata Papriky Květák Kedluben Ředkvičky Cibule Ledový salát Brokolice Mrkev Čínské zelí Česnek Pór

Služby

Dovoz a vývoz Prodej a distribuce na velkoobchodní sklady, maloobchodní jednotky, hotely a restaurace

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2001 BRC IFS

Kontakty

Telefony

+420 257 924 091 hlavní telefon
+420 257 924 304 Fakturace

Emaily

lipence@efes.cz

Odkazy

www.efes.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 15
Út 6 - 15 Dnes
St 6 - 15
Čt 6 - 15
6 - 15

VT Lipence

Klíčová slova

logistika zásobování velkoobchod zelenina ovoce dovoz zeleniny dovoz ovoce tuzemské ovoce tuzemská zelenina ovocnářství zelinářství GlobalGap balené ovoce balená zelenina broskve švestky meruňky nektarinky pomeranče mandarinky citrony grepy pomelo limetky hrozny okurky rajčata papriky meloun cibule květák salát cibulka mrkev česnek

Kategorie

Ovoce, zelenina - velkoobchod Ovoce a zelenina Ovocnář

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu