Apartmánový dům Sandra

Aktivní dovolená na Vranovské přehradě.

0 (0 hodnocení)

+420 734 807 680

Popis činnosti

Chcete strávit dovolenou u vody? Vyberte si Vranovskou přehradu v krásném prostředí Podyjí. Ubytujeme Vás v moderně zařízených apartmánech a k dispozici Vám bude venkovní bazén. Penzion Sandra je nově rekonstruovaná zotavovna Rovnost.

V provozu je nyní jedno křídlo, kde najdete šest apartmánů ve dvou patrech. Celkem je tedy pro Vás připraveno 12 rekonstruovaných apartmánů s pěknou koupelnou a vybavenou kuchyní. Součástí komplexu je také venkovní bazén s posezením. Hostům je k dispozici výčep a bar.

Vranovská přehrada a Národní park Podyjí na jihu Moravy, to je 30 kilometrů délky vodní plochy a desítky možností rekreace a sportovního vyžití. Kdo se tu chce zdržet, určitě vyhledá možnost ubytování v místě své dovolené.

Chcete být téměř v centru? Kousek od vody? Potom se můžete ubytovat v našem apartmánovém domě. Ubytování je cenově příznivé nejen pro rodiny s dětmi. Rezervujte si včas pobyt u přehrady.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové apartmány Čtyřlůžkové apartmány Vybavená kuchyňka Koupelna s WC Balkón s venkovním posezením

Služby

Ubytování v apartmánech K dispozici výčep Parkování v oploceném areálu Možnost táborového ohně Venkovní hřiště Neomezený vstup do bazénu Úschovna kol Bezplatná Wi-Fi síť Dětské hřiště Veřejná pláž

Kontakty

Telefony

+420 734 807 680 hlavní telefon
+420 511 200 893 Objednávka ubytování

Emaily

ortea@seznam.cz

Odkazy

http://www.apartmany-sandra.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu