Svatby Nebozízek

Využít můžete našich prostor v restauraci v zimní prosklené terase či v salonku, v letních měsících je možno uspořádat zahradní party, vše s nádherným výhledem na Pražský hrad, Malou Stranu a Staré Město.

0 (0 hodnocení)

+420 602 312 582

Popis činnosti

Plánujete oslavu narozenin, setkání s přáteli, společenský večírek či firemní akci? Využít můžete našich prostor v restauraci v zimní prosklené terase či v salonku, v letních měsících je možno uspořádat zahradní party, vše s nádherným výhledem na Pražský hrad, Malou Stranu a Staré Město. Přejete-li si být oddáni v romantickém prostředí pod širým nebem a s výhledem na Pražský Hrad, potom zahrada na Nebozízku je tím pravým místem.

Restaurant Nebozízek a svatební agentura Nebozízek - máme dlouholeté a velmi dobré zkušenosti ze zajištěním svateb, společenských, firemních i soukromých akcí.
Zařídíme pro Vás svatební obřad v místě konání svatby včetně oddávajícího, zástupce matriky, soudního tlumočníka.

Zajistíme pro Vás celodenní program, catering, květinový servis k obřadu, výzdobu svatební tabule, kompletní předsvatební i svatební přípravy včetně harmonogramu svatebního dne.

Nabízíme Vám nezapomenutelný zážitek pro Váš slavnostní den v příjemném prostředí Restaurantu a Hotelu Nebozízek uprostřed Petřínského parku. Necháte se vyvézt Lanovkou na Petřin až k Restaurantu Nebozízek, kde Vás očaruje překrásný výhled na Prahu.

Přímo kouzelnou svatbu můžete zažít i v zimě, kdy je Praha a celý Petřín pod sněhem a Vy prožíváte romantické chvíle. V takovém případě, Vám nabízíme krásnou zimní svatbu, jako z pohádky.

Naše další služby:
• svatební servis Nebozízku
• zajištění termínu svatebního obřadu na matrice včetně všech potřebných formalit
• svatební hostina, večerní party se zábavou
• svatební květinový servis pro nevěstu a její doprovod včetně svatební dekorace
• aj. svatební služby

Platební podmínky Nebozízku:
• první záloha k závazné rezervaci
• druhá záloha na úhradu nákladů, po dohodě před svatbou
• doplatek nákladů dle skutečné konzumace v den svatby

„Využijte speciální svatební servis Restaurantu Nebozízek a vyberte si ze seznamu nabízených služeb".

Důvěřujte nám a my se o vše postaráme.

Produkty

Svatba na klíč Svatby pro cizince Vánoční večírky Společenské akce Svatební obřady (civilní, církevní) Firemní večírky Narozeninové párty

Služby

Kompletní zajištění svatebního servisu, včetně termínu svatby na Praze 1 (svatební formality, oddávající, zástupce matriky, tlumočník aj.) Svatební obřad (civilní, církevní, pro české snoubence i pro cizince ) Zajištění svatebních dokladů Soudní tlumočník u obřadu Soudní překlady dokladů pro cizince Koordinace svatebního dne Příprava kompletního gastronomického servisu Nebozízku Svatební hostina (servírovaná, formou rautu, večerní party s grilem aj.) Zajištění svatebního dortu, svatebních koláčků, vše na základě Vašeho výběru Svatební dekorace k obřadu, hostině i na večerní venkovní i vnitřní party Svatební květinový servis pro nevěstu i její doprovod Svatební vizážistka + kadeřnice, v rámci zkoušky Svatební fotograf Svatební kameraman Svatební zábava (DJ, pianista, houslista, živé kapely, karaoke) Slide show (video projekční souprava na ukázku Vašich rodinných fotek ) Ubytování ve svatebních apartmánech na Nebozízku Ubytování pro svatebčany, v blízkosti Nebozízku Zajištění dopravy (sv. osobní vozy, minibusy, veterány, svatební lanovka ) Sestavování svatebního menu z návrhů svatebních menu Výběr svatební tabule, zasedacího pořádku, jmenovek, Všechny svatební informace (na www.nebozizek.cz, www.svatby-lars.cz)

Kontakty

Telefony

+420 602 312 582 hlavní telefon

Emaily

milena@nebozizek.cz
nebozizek@iol.cz
praha@nebozizek.cz

Odkazy

www.nebozizek.cz
instagram/nebozizek

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu