Ing. Miroslav Peterka - účetnictví a daně

Zpracováváme účetnictví, daně, mzdy pro klienty z oblasti Louny, Praha, Most, Chomutov atd.

0 (0 hodnocení)

+420 415 654 939

Popis činnosti

Potřebujete zajistit vedení účetnictví či jen účetní radu? Chcete si nechat zpracovat daňové přiznání? Ekonomservis Louny Vám pomůže.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení a zpracování účetnictví, daní a mezd a účetní poradenství ve městě Louny. Mezi zákazníky naší účetní firmy se řadí i klienti z Ústeckého kraje (západní část - Most, Chomutov) a Prahy.

Účetnictví a daňové záležitosti spravujeme jak malým firmám, tak i středně velkým. Postaráme se o komplexní administrativu, ale v případě zájmu jsme schopni zpracovávat jen vybranou oblast (např. jen mzdy nebo jen účetnictví).

Postaráme se také o zpracování cestovních náhrad, evidenčních listů důchodového pojištění, roční zúčtování, srážky z mezd, silniční daň, leasingy, faktury, podklady pro dávky nemocenského pojištění, zastupování při kontrolách a auditu aj. Více informací o nás najdete na našich stránkách.

Na vedení účetnictví a zpracování daňových přiznání používáme programy: ÚČTO (Tichý & spol.), STEREO (Ježek software s.r.o.), TaxOff2 (U2Brno s.r.o.).

Účetnictví je jedním z nejdůležitějších obrazů firmy! My zpracujeme dodané účetní podklady, klient rozhoduje o konečné podobě! Ekonomservis Louny Vám pomůže.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Vedení účetnictví Rekonstrukce účetnictví Daňové poradenství Zpracování daňových přiznání Statistické výkazy Mzdy Jednání s úřady

Kontakty

Telefony

+420 415 654 939 hlavní telefon
+420 415 654 532 Tel.

Emaily

m.peterka@iol.cz

Odkazy

www.ucetnictvi-dane-louny.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu