Ověřená firma

Daniel Dolenský - výškové práce, arboristika

Komplexní péče o dřeviny. Výškové práce pomocí horolezecké techniky, montážních plošin, žebříků.

0 (0 hodnocení)

+420 776 109 134

Popis činnosti

Naše firma působí na českém trhu od roku 2000. Původně jsme se zabývali výškovými pracemi různých druhů, postupem času jsme se začali zabývat i péčí o dřeviny. V současnosti je péče o dřeviny naší hlavní pracovní náplní a výškové práce provádíme okrajově.

Nabízíme arboristické práce a výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Provádíme všechny druhy prořezů a kácení stromů a komplexní péči o dřeviny.

Jak péči o dřeviny, tak výškové práce se snažíme dělat na nejvyšší profesionální úrovni.

V roce 2007 jsme absolvovali roční studium na Střední zahradnické škole v Mělníku „Komplexní péče o dřeviny“ zakončené odbornou zkouškou.

V roce 2013 jsme úspěšně složili zkoušky a získali certifikát Evropský arborista (ETW), který zaručuje odborné znalosti v této oblasti a tento certifikát je platný po celé Evropě.

Průběžně se zúčastňujeme různých školení a přednášek z důvodu doplňování znalostí a nových poznatků. Jsme pojištěni proti případným škodám do výše 5 mil. Kč.

Spolupracujeme:
• Hudy sport Mladá Boleslav
• Plošiny Müller s.r.o.
• Zahradnické služby Martin Smažil
• SZKT - společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu

Služby

Arboristika Odborné ošetření stromů Kácení stromů Péče o vzrostlé stromy Likvidace dřevní hmoty Odstraňování pařezů - frézování Výsadby dřevin Výškové práce Montáže, opravy, údržby Mytí oken a fasád Montáž reklam Průmyslový úklid, čištění a mytí Odstraňování sněhu a ledu ze střech Demolice

Kontakty

Telefony

+420 776 109 134 hlavní telefon

Emaily

info@treeclimbers.cz

Odkazy

www.treeclimbers.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu