Urbanice - obecní úřad

0 (0 hodnocení)

+420 725 816 172

Main

Popis činnosti

Obecní úřad poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu. Využít můžete také služby Czech POINT.

Obec Urbanice se rozkládá mezi lesy a rybníky v podhůří Železných hor, 22 km jihozápadně od města Pardubice. Urbanice nežijí jen svým vlastním životem, ale zapojují se i do širších společných akcí, jednak kulturních a sportovních, ale také zaměřených na ochranu přírody a tvorbu krajiny. Obec Urbanice jsou součástí Mikroregionu Podhůří Železných hor a MAS Železnohorský region.

Stejně jako v jiných obcích, i v Urbanicích se konají pravidelné kulturní, sportovní a společenské akce, při kterých se místní obyvatelé rádi scházejí.

Služby

Elektronická úřední deska Elektronická podatelna Czech POINT Datová schránka Registr oznámení Kultura a sport Cykloturistika v regionu Volejbalové turnaje

Kontakty

Telefony

+420 725 816 172 Main

Emaily

urbaniceobec@seznam.cz
pavlina-urbanice@seznam.cz

Odkazy

http://www.urbanice-pce.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Pátek: 17:00-18:00 sudý týden, 18:00-19:00 lichý týden (starostka i místostarosta)

Klíčová slova

Urbanice obec Urbanice obecní úřad Urbanice úřad Urbanice oú Urbanice e-podatelna Urbanice úřad obce Urbanice podatelna Urbanice matrika Urbanice starostka Urbanice odpady Urbanice poplatky Urbanice Czech Point Urbanice Czech Point sport Urbanice kultura Urbanice památky Urbanice

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu