+420 602 114 243

Main

Popis činnosti

Dostaneme vaši firmu do Google map, navigací, mobilních aplikací, online katalogů - prostě všude tam, kde mohou vaše služby zákazníci hledat. Specializujeme se na Lokální marketing a Digital Presence Management.

Naše know-how, technologie a nástroje pomohou efektivně řídit informace o vaší firmě na internetu.

Pomůžeme Vám zvýšit zisk, nalezneme nové zákazníky, uspokojíme zákazníky stávající.
1. Společně s vámi na základě analýzy dat nalezneme unikátní propozice a komunikační témata.
2. Definujeme potřeby a formulujeme cíle.
3. Nastavíme cíle komunikace - ať již celkově, nebo jen vybraných částí internetového mixu.
4. Vždy začínáme firemních webových stránek. Pokud web nemáte, společně ho vybudujeme podle definovaných cílů.
5. Doporučíme nejvhodnější mix firemní digitální prezentace - místa, formy , techniky, nástroje.
6. Dohodneme oblasti spolupráce a převezmeme dohodnuté činnosti související s online marketingem.
7. Vytvoříme požadovaný obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele a na internetu lehce dohledatelný.
8. Zajistíme, aby vás zákazníci vždy našli. Umožníme jednoduchou aktualizaci firemních údajů. Postaráme se o rozšíření firemní prezentace všude tam kde vás zákazníci nejčastěji hledají.
9. Průběžně měříme výkon a ověřujeme plnění nastavených cílů.
10. Naplňujeme Vaše cíle.

MEDIATEL je moderní digitální agentura agentura se širokým portfoliem marketingových služeb.

Vyrábíme a realizujeme marketingové strategie na míru a s garancí. Pracujeme s vaší unikátní propozicí a odlišíme vás od konkurence. Budete více vidět.

Připravíme optimalizovaný web pro vyhledávače Google i Seznam (SEO) v designu vhodném i pro mobilní telefony a tablety. Webové stránky podpoříme Pay Per Click (PPC) kampaní Adwords a Sklik (SEM). Na sociálních sítích Vám vytvoříme nejen Facebook Fanpage, ale postaráme se i o fanoušky. Podpoříme značku společnosti na sociálních sítích G+, Twitter, LinkedIn, FourSquare, Pinterest.

Informace o vaší firmě jsme schopni nejen vytvářet a efektivně spravovat, ale také distribuovat na desítky zásadních míst na internetu. Prostřednictvím našich nástrojů můžete tyto informace jednoduše spravovat a distribuovat z jednoho místa vlastními silami.

S Mediatelem získáte komplexní marketingové služby na jednom místě. Vždy budete mít přehled díky přesným statistikám o návratnosti své investice.

Přivedeme vám více zákazníků!

Mezi naše další značky a projekty patří:
Online nástroj Mext
Online katalog ZlatéStránky
Platforma pro hledání kvalitních řemeslníků Mistři řemesel
Multifunkční webové řešení Internet123.cz
Portál pro hodnocení firem Oblibometr

Produkty

Internet123.cz - tvorba firemních webových stránek a jejich správa PPC kampaně v prostředí Google Adwords a Sklik Mext.cz Facebook Fanpage prezentace firmy a reklamy Mobilní aplikace Online katalog ZlatéStránky.cz Komplexní nastavení a realizace marketingových kampaní Online a tištěné adresáře CzechExporters.com ZlatéStránky.cz - Ověřená firma Facebook - školení pro firmy

Služby

Online prezentace a marketing Výkonnostní marketing Marketingové poradenství Webdesign a copywriting na míru SEM strategie – Search Engine Marketing - PPC kampaně SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače a uživatele Správa Facebook Fanpage a dalších sociálních sítí Lokální marketing Direct mail, adresáře a adresovací služby Mobilní marketing – smartphony, tablety Linkbuilding

Značky

MEDIATEL, spol. s r.o. Mext.cz ZlatéStránky.cz Internet123.cz CzechExporters.com mStránky.cz Oblibometr.cz

Speciality

Digital Presence Management Odborná produktová školení pro SMB

Jazyky

English

Kontakty

Telefony

+420 602 114 243 Main
+420 841 121 212 Alt

Emaily

plapis@mediatel.cz
info@mediatel.cz

Odkazy

www.mediatel.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 01.08.2014 09:14
    dobrá firma

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16 Dnes
8 - 16

Klíčová slova

internet internetové stránky mediální agentura marketing aplikace do mobilu SEO PPC web reklama výkonnostní marketing digital presence lokální marketing webové stránky website sociální sítě propagace produkty služby řešení výroba webu online nástroj online marketing konzultace online řešení firemní komunikace online katalog návrh řešení online nástroj Mext firemní profil moje firma online komunikace webové nástroje webdesign podnikání více zákazníků komunikace firemní informace údaje informace social remarketing platforma online zdroje bezplatná konzultace aktualizace mediální agentura Praha Mediální agentura Brno Digitální agentura Morava Digitální agentura Střední Čechy MEDIATEL mediální agentura marketing praha firemní zápis mext.cz video video marketing web editor video reklama postprodukce video edit střih videa online propagace online vyhledávání vyhledávání online reklama internetový marketing online školení školení marketingové školení řešení na jeden klik zákaznické weby digitální reklama direct marketing Buďte více vidět na internetu internetová prezentace blog mext s garancí mext balíček balíček moderní weby spravování kampaně online kampaně marketingové kampaně marketingová kalkulačka ROI fanpage Facebook stránky firemní stránky reklama na internetu vyhledávač google reklama inzerce na internetu zpracování videa Facebook školení facebook reklama

Kategorie

Marketing - poradenství Inzertní agentury a služby Propagace Reklama - agentury Reklama - materiály a technologie Grafici - designéři Marketing - direct marketing Reklama - letáky, plakáty Marketing - služby

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu