Ověřená firma

H&H AUXILIA s.r.o.

Život je poznání, loučení a vzpomínání...

0 (0 hodnocení)

+420 800 477 477

Popis činnosti

Dovolujeme si Vám ve Vašich těžkých chvílích nabídnout zajištění pohřbu Vašeho drahého zesnulého a s tím spojených veškerých náležitostí. Zajišťujeme kompletní kremační a pohřební služby po celé ČR.

Mezi naše služby je zahrnuto zajištění veškerých náležitostí spojených s úmrtím a to je výběr způsobu pohřbu, obřadní síně, hřbitova, dále uložení urny, vsyp nebo rozptyl na pietních loučkách, doplňkové a nadstandardní pohřební služby, převozy zesnulých z místa úmrtí po celé ČR i ze zahraničí, při dodržení předpisů s tím souvisejících, vč. oblečení a oholení zesnulého.

Všechny druhy pohřbů mohou probíhat s obřadem nebo bez obřadu. Záleží na Vašem rozhodnutí. Jsme členy sdružení pohřebnictví.

Služby

Pohřební služby Odvoz a převozy zemřelých Zajištění smutečního obřadu Kremace Natištění smutečního oznámení Zhotovení smutečních věnců a kytic Zajištění hudebníka, řečníka, faráře Vyřízení úmrtního listu

Kontakty

Telefony

+420 800 477 477 hlavní telefon
+420 487 727 381 Tel.

Emaily

info@pohrebnisluzba.info

Odkazy

www.pohrebnisluzba.info

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop Dnes
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

pohřby krematoria urny pohřební služba hřbitov pohřebnictví pohřební služby Nový Bor pohřby Nový Bor pohřebka Nový Bor kremace Nový Bor vyřízení pohřbu Nový Bor smuteční věnce Nový Bor poslední rozloučení Nový Bor

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu