Jindřich Mrovec

0 (0 hodnocení)

+420 603 320 892

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete spolehlivě a rychle přepravit objemný náklad? Pak je tu pro vás Jindřich Moravec - autodoprava se sídlem v Radkově, v okrese Opava. Zakázky přijímáme nejen z Opavy, ale také Krnova, Ostravy, potažmo se Severomoravského kraje a nejen tam, vítáni jsou ale zákazníci z celé ČR.

Kontejnerová doprava:
Samostatnou oblast našich služeb tvoří kontejnerová doprava. Zajišťujeme odvoz stavebních i jiných odpadů, dovoz materiálů - písky, štěrky, betony, palivové dřevo, uhlí a další. K dispozici máme kontejnerová vozidla s užitečnou hmotností 7 t, auta s rukou a široké spektrum kontejnerů v dostatečném množství.
Autodoprava:
Jste v situaci, že potřebujete vaše zboží přepravit rychle, spolehlivě a bezpečně? Vlastními vozidly zajišťujeme nákladní autodopravu a dopravu i přepravu všech typů zboží tak, abychom zákazníkům mohli nabídnout komplexní služby.

Služby

kontejnerová doprava autodoprava odvoz sutin, komunálního odpadu doprava a prodej písku, štěrku a pod. doprava paletového zboží převoz pracovních strojů doprava a prodej palivového dřeva výkopové práce pronájem kontejneru od 3 - 20m3 topenářské, instalatérské a plynařské práce montáže solárních systémů

Kontakty

Telefony

+420 603 320 892 hlavní telefon

Odkazy

http://www.kontejnery.unas.cz

Kontakty

Klíčová slova

autodoprava kontejnery pronájem kontejneru odvoz odpadu

Kategorie

Doprava nadměrných a těžkých nákladů

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu