Ověřená firma

D. I. S., spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 545 128 545

Akční nabídka

Popis činnosti

D.I.S., spol. s r.o. je moderní stavební společnost s dostatečným počtem zkušených odborníku, výrobních kapacit a stabilním zázemím. Realizuje projekty v celé České republice a využívá pozici silného regionálního hráče, s hlubokou znalostí místního prostředí a s dlouholetým vynikajícím vztahem s obecními a státními investory.
K základnímu výrobnímu programu společnosti patří silniční stavby, výstavby a rekonstrukce vodovodu a kanalizací, výstavba čistíren odpadních vod, mostu, betonových konstrukcí, plynofikace a vodohospodářské stavby. Vedlejší speciální práce tvoří úpravy městských parku, ulic či historických center. Společnost je vysoce flexibilní, dokáže úspěšně působit jako generální dodavatel, koordinátor, stejné jako subdodavatel.

Svým zákazníkům, kterými jsou obvykle města, obce, svazky obcí a měst, městské, krajské a státní organizace, společnost poskytuje kompletní dodávky stavebních prací, i radu podpůrných služeb souvisejících s výstavbou. Společnost trvale usiluje o udržení vysoké kvality prováděných prací při respektování požadavku na dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

Produkty

Mostní stavby Betonové konstrukce Silniční stavby Vodohospodářské stavby Stavby vodovodů Stavby kanalizací

Služby

Půjčovna těžké mechanizace Půjčovna lehké mechanizace Půjčovna dopravního značení Zámečnická dílna Čerpací stanice Tenisové kurty Stravování

Kontakty

Telefony

+420 545 128 545 hlavní telefon
+420 545 128 555 Fax

Emaily

dis@disbrno.cz

Odkazy

www.disbrno.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu