Ověřená firma

M Agros Mšeno spol. s r.o.

Firma Petr Mikeš byla založena v roce 1995 se záměrem provozovat zemědělské služby,zejména sklizeň obilovin.

0 (0 hodnocení)

+420 734 749 770

Popis činnosti

Potřebujete nové dřevo nebo uhlí? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma nabízí služby zemědělcům, sklizňové práce obilnin a okopanin, příprava půdy, setí, zemědělskou prvovýrobu a obchodní činnost. Dále také prodej uhlí, písku, štěrku, kameniva a okrasných barevných kamenů a palivového dřeva. Provozujeme kontejnerovou autodopravu a také pronájem kontejnerů. Dále působíme také v České Lípě a na Praze-východ.

V současné době neustále se rozvíjející firma provozuje zemědělskou prvovýrobu na 350 ha orné půdy s osevním postupem složeným z cukrovky, pšenice, ječmene jarního, řepky olejné a kukuřice a zemědělských služeb všeho typu s převážným zaměřením na sklizňové práce obilnin, olejnin a kukuřice na zrno sklízecí mlátičkou NEW HOLLAND CX 8080, dále sklizeň cukrovky sklizečem HOLMER TERRADOS T3, setí pro minimalizaci i klasiku secím strojem AMAZONE CIRRUS 6001 a dalších požadovaných prací, jako odvoz od kombajnu, autodoprava, podmítky radličkové, diskové, orba, příprava a další.


Těšíme se na spolupráci.

Produkty

uhlí brikety koks palivo štěrk písek kontejnery okrasné barevné kameny obilniny

Služby

prodej paliva pronájem kontejnerů kontejnerová doprava setí obilnin příprava půdy zemědělská prvovýroba služby zemědělcům sklizňové práce prodej uhlí prodej briket agrobazar

Kontakty

Telefony

+420 734 749 770 hlavní telefon

Emaily

info@magros.cz
mikes@magros.cz

Odkazy

www.magros.cz website
www.mikesaci.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu