Ověřená firma

Fa FORMALLAK

Profesionálové na Vaší straně v oboru malování, lakování, sádrokartonů, pokládky koberců - PVC, truhlářských a stavebních prací.

0 (0 hodnocení)

+420 604 606 831

Popis činnosti

Chystáte se malovat Váš byt či kancelář a nevíte si rady? Zavolejte odborníky! Jsme schopni Vám poskytnout skutečně komplexní služby v oborech malířství, natěračství / lakýrnictví, sádrokartonářství, podlahářství, zednictví a truhlářských prací.

Firma zajišťuje malování bytů, kanceláří, obchodních prostor, kompletní lakýrnické práce. Sádrokartony, pokládání podlah a podlahových krytin. Dále nabízíme natírání, opravy a zateplování fasád.

Prováděné práce zajišťují zkušení odborní pracovníci. Používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců.

Naše firma má na svém kontě mnoho spokojených a stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když využívají našich služeb opakovaně. Vyzkoušejte naše služby a sami budete moci naše kvality posoudit.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Sádrokartonové systémy

Služby

Malířské práce Natěračské práce Lakýrnické práce Malování bytových i nebytových prostor Sádrokartonářské práce Podlahářské práce Zednické práce Úklid a svoz odpadu Rekonstrukce prostor Truhlářské práce

Značky

Rigips

Kontakty

Telefony

+420 604 606 831 hlavní telefon

Emaily

formallak@volny.cz

Odkazy

www.formallak.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu