Ověřená firma

Ploty Pardubice s.r.o.

Vše pro stavbu plotu. Možnost montáže na klíč. Přírodní barvy na dřevo SAICOS.

0 (0 hodnocení)

+420 466 030 287

Popis činnosti

Upřednostňujete soukromí a hledáte plot, který omezí výhled na Vaši nemovitost? Chystáte se oplotit výběh pro domácí zvířata? Neváhejte a obraťte se na nás, realizujeme ploty všech různých typů.

Dodáváme vše pro oplocení Vašeho pozemku. Nabízíme levné pletivo pro oplocení zahrad, sportovišť či průmyslových objektů a plotové sloupky a vzpěry, a to poplastované, pozinkované i betonové sloupky. Podle Vašeho přání navrhneme a namontujeme plot z odolných plotovek, betonový plot či hliníkový plot Technotron.

V našem sortimentu nechybí ani svařované pletivo s různou velikostí ok a svařované plotové panely, vhodné pro oplocení chat, sportovních či průmyslových areálů a parků. Stálicí mezi typy oplocení rodinných domků jsou pak plotové dílce. Dodáváme zahradní branky a brány a nabízíme také chovatelská pletiva.

Pokud uvažujete o stavbě plotu svépomocí, rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu. Na skladě máme vše potřebné, včetně příslušenství, napínacích a vázacích drátů, pilířových tvárnic, podhrabových desek a dalších komponent.

Nabízíme kompletní sortiment pohonů křídlových a posuvných bran, vjezdových závor, dopravních sloupů a videotelefonů od renomovaných firem Somfy a FAAC včetně potřebného příslušenství.

Provádíme také montáž včetně elektrozapojení. Samozřejmostí je individuální řešení pro každého zákazníka. Nově pro Vás spouštíme nejlevnější půjčovnu nářadí a mechanizace nejen pro výstavbu plotu a prací spojených s nimi v Pardubicích a okolí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Pletivo Plotové sloupky a vzpěry Betonové sloupky Plot z odolných plotovek Betonový plot Hliníkový plot Čtyřhranné pletivo Svařované pletivo Svařované plotové panely Plotové dílce Branky a brány Dekorační pletivo Chovatelská pletiva Napínací a vázací dráty Pilířové tvárnice Podhrabové desky Barvy na dřevo Pohon pro křídlové a posuvné brány Vjezdové automatické závory Dopravní sloupky Videotelefony

Služby

Prodej plotového sortimentu E-shop Půjčovna nářadí Bazar

Značky

NOVAVISIO Rolux AluGreen Saicos Betafence Somfy FAAC

Kontakty

Telefony

+420 466 030 287 hlavní telefon
+420 773 657 549 mobilní telefon

Emaily

info@ploty-pardubice.cz

Odkazy

www.ploty-pardubice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu