Koberovy - obecní úřad

Chceme-li na člověku, aby si zamiloval místa, která navštíví, nebo kde celý život žije, pak by měl o takovém místě něco vědět. Právě tyto stránky jsou určeny k tomu, aby přispěly k poznání či rozšíření povědomí o obci Koberovy, o lidech, kteří zde žijí a o krásné přírodě, která obec obklopuje.

0 (0 hodnocení)

+420 483 389 346

Main

Popis činnosti

Obecní úřad poskytuje občanům všechny služby, jež jsou v jeho kompetenci. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu. Využít můžete také služby Czech POINTu.

Obec Koberovy samostatně zabezpečuje hospodářský, sociální a kulturní rozvoj svého územního obvodu, ochranu a tvorbu zdravého životního prostředí a uspokojování potřeb svých občanů.

Obec Koberovy vydává pro svůj územní obvod obecně závazné vyhlášky a samostatně hospodaří s majetkem obce.

Činnost v rámci přenesené působnosti, kterou Obec Koberovy nemůže zabezpečit sama, vykonává pro její obvod pověřený úřad Městský úřad v Železném Brodě.

Obec Koberovy se rozkládá v údolí mezi dlouze se táhnoucími vrchy Hamštejnem a Fialníkem, v překrásné krajině Českého ráje.

Služby

Služby Czech POINT E-podatelna Úřední deska Zastupitelstvo Mateřská škola Knihovna Zpravodaj

Kontakty

Telefony

+420 483 389 346 Main
+420 487 354 620 Alt

Emaily

starosta@koberovy.cz

Odkazy

www.koberovy.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12 13 - 17 Dnes
St 8 - 12 13 - 17

Pracovní doba v ostatní dny je od 8.00 do 14.00 hodin.

Klíčová slova

obec Koberovy obecní úřad Koberovy Czech POINT Koberovy správa obce Koberovy zastupitelstvo Koberovy podatelna Koberovy úřední deska Koberovy vyhlášky Koberovy elektronická podatelna Koberovy turistika Koberovy územní plán Koberovy Hamštejn Chloudov Vrát Prosíčka Besedice Michovka Zbirohy Suché skály Kalich

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu