Ověřená firma

Šulc František Ing. - oceňování nemovitostí

Znalec Ing. František Šulc z Prahy 6 nabízí komplexní služby v oblasti vypracování znaleckých posudků a poradenství v oboru realit.

0 (0 hodnocení)

+420 603 190 167

Popis činnosti

Potřebujete vypracovat znalecký posudek? Kontaktujte naši znaleckou kancelář v Praze.

Zabýváme se znaleckými posudky, oceňováním nemovitých věcí, pozemků, bytových domů, rodinných domů, staveb občanských a průmyslových, bytových a nebytových jednotek.

Poskytneme rovněž servisní činnosti při vkladech, změnách i jiných zápisech na katastrech nemovitostí. Specializuje se i na daňová přiznání (poradenství i vypracování) a služby související s katastrem nemovitostí.

Na základě svých zkušeností a znalostí problematiky realitního trhu Vám soudní znalec Ing. František Šulc poskytne poradenství v oboru realit, nastíní Vám aktuální situaci na trhu nemovitostí a provede prognózu ve vývoji realitního trhu.

Objednávka probíhá telefonicky a je upřesněna při místním šetření. Osobně také probíhá předávání posudků (vyjádření, zařízení služby), stejně tak finanční vypořádání, které je také možné řešit převodem na účet.

Více informací na našich www stránkách. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků!

Těšíme se na spolupráci.

Služby

daňový servis servisní činnost poradenská činnost oceňování nemovitých věcí (pozemky, bytové domy, rodinné domy, průmyslové objekty, bytové jednotky, bytové prostory, nebytové prostory apod.)

Certifikáty

EURAS CERT Ltd. vydaný podle normy ISO/IEC EN 17024.

Kontakty

Telefony

+420 603 190 167 hlavní telefon

Emaily

sulcf@seznam.cz

Odkazy

www.ocenovaninemovitosti-sulc.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu