Šulc František Ing. - oceňování nemovitostí

Znalec Ing. František Šulc z Prahy 6 nabízí komplexní služby v oblasti vypracování znaleckých posudků a poradenství v oboru realit.

0 (0 hodnocení)

+420 603 190 167

Main

Popis činnosti

Potřebujete vypracovat znalecký posudek? Kontaktujte naši znaleckou kancelář v Praze.

Zabýváme se znaleckými posudky, oceňováním nemovitých věcí, pozemků, bytových domů, rodinných domů, staveb občanských a průmyslových, bytových a nebytových jednotek.

Poskytneme rovněž servisní činnosti při vkladech, změnách i jiných zápisech na katastrech nemovitostí. Specializuje se i na daňová přiznání (poradenství i vypracování) a služby související s katastrem nemovitostí.

Na základě svých zkušeností a znalostí problematiky realitního trhu Vám soudní znalec Ing. František Šulc poskytne poradenství v oboru realit, nastíní Vám aktuální situaci na trhu nemovitostí a provede prognózu ve vývoji realitního trhu.

Služby

daňový servis servisní činnost poradenská činnost oceňování nemovitých věcí (pozemky, bytové domy, rodinné domy, průmyslové objekty, bytové jednotky,

Certifikáty

EURAS CERT Ltd. vydaný podle normy ISO/IEC EN 17024.

Kontakty

Telefony

+420 603 190 167 Main

Emaily

sulcf@seznam.cz

Odkazy

ocenovaninemovitosti-sulc.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 20
Út 8 - 20
St 8 - 20
Čt 8 - 20
8 - 20

Klíčová slova

znalecké posudky oceňování nemovitostí odhady nemovitostí soudní znalec tržní odhady soudní odhadce oceňování hmotného majetku oceňování nehmotného majetku daňový servis ošetření smluv posudky Ing. František Šulc soudní znalec Praha 6 oceňování nemovitostí Praha 6 posudky Praha 6

Kategorie

Znalci a odhadci

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu