Ověřená firma

Grand Hotel Praha****

Historický hotel v centru Prahy. Unikátní výhled na Staroměstské náměstí. Jediný hotel v Praze, kde máte orloj jako na dlani. Historie a pohodlí pro Vás.

0 (0 hodnocení)

+420 221 632 556

Rezervace

Popis činnosti

Čtyřhvězdičkový Grand hotel Praha je místo, kde se snoubí historie s komfortem. Leží na Královské cestě v budově ze 14. století a zachovává atmosféru staré Prahy.

Hotel se nachází na Staroměstském náměstí v bezprostřední vzdálenosti od hlavních historických památek, divadel, uměleckých galerií i nákupní zóny. V Grand hotelu Praha naleznete nejvyšší komfort ubytování v historicky cenné budově s výhledem na nejvýznamnější dominanty pražských stavebních památek.

Preferujete pokoj komfortní, luxusní nebo s výhledem na Svatovítskou katedrálu? Sami si vyberete, ve kterém z našich 36 historických pokojů Vám bude nejlépe.

Grand hotel Praha získal certifikát čtyř hvězdiček hotelu v mezinárodním klasifikačním systému.

Postaráme se i o Váš vůz. Všem hostům nabízíme hlídané podzemní parkoviště nedaleko hotelu. Portýr Vám pomůže se zavazadly, řidič Vám vůz zaparkuje. Během pobytu Vám vůz bude přistaven do 30 minut.

Památky, divadla, galerie a hlavní nákupní třída jsou odtud jen pár kroků. Ubytujte se v centru Starého města pražského a vychutnejte si výhled, který vám nikdo jiný na světě nedopřeje.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Grand deluxe pokoje Historické pokoje Deluxe s výhledem Superior pokoje Prezidentský apartmán Podkrovní apartmán

Služby

Ubytování Restaurace Kavárna Transfer Parkování Pořádání svateb Free Wi-Fi

Kontakty

Telefony

+420 221 632 556 Rezervace
+420 725 991 631 Rezervace
+420 221 632 558 Fax

Emaily

info@grandhotelpraha.cz

Odkazy

www.grandhotelpraha.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

hotel Praha ubytování v Praha grandhotel Praha hotel 4hvězdičkový hotel ubytování restaurace Praha historická Praha grand hotel Praha ubytování v Praze ubytování v centru Prahy hotel na Staroměstském náměstí Praha volné pokoje Praha luxusní ubytování Praha historické pokoje Praha prezidentské apartmá Praha hotel v centru Starého města podkrovní apartmán Praha Staroměstské náměstí Staroměstská radnice Staroměstský orloj ubytování u orloje Praha

Kategorie

Hotely Ubytovny, ubytování Hotely - vybavení Restaurace Kavárny

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu