Popis činnosti

Chystáte se k renovaci interiéru či exteriéru Vašeho domu? Obraťte se na odborníky! Firma PW interier Jaroslav Horák s.r.o. nabízí návrhy a realizace interiérů na klíč (byty, rodinné domy, kanceláře, firemní sídla, recepce, restaurace, kavárny, hotely, penziony, prodejny, butiky, lékárny atd.). Výroba a montáž atypického nábytku, kuchyňských linek vč. dodávky spotřebičů a doplňků.

Prodej a montáž kancelářského nábytku, sedacích souprav, křesel a židlí českých a zahraničních výrobců. Prodej a montáž interiérových dveří SAPELI vč. protipožárních a bezpečnostních, dveřního kování. Prodej a pokládka podlahových krytin všech druhů a značek.

Naše firma PW interiér nabízí nejvyšší kvalitu v oblasti navrhování a realizací interiérů a exteriérů. Široká nabídka sortimentu renomovaných tuzemských i zahraničních značek doplněná vlastní výrobou atypických interiérů nám umožnuje ve spolupráci s našimi architekty vytvořit z Vašeho interiéru kombinaci funkčnosti, kvality a dokonalého nadčasového designu, který uspokojí Vaše očekávání. V takovémto interiéru se budete po dlouhá léta cítit příjemně.

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Produkty

kuchyňské linky bytový nábytek sedací nábytek úložné prostory kancelářský nábytek doplňky dveře dveřní kování podlahové krytiny

Služby

návrhy realizace na klíč výroba montáž dodávka prodej pokládka podlahových krytin

Značky

Novamobili LAS Pedrali Sepos Ferrero Legno Stylus Kasard JAP Masonite Sherlock BIM BOHEMIA Fire-Group Ador

Kontakty

Telefony

+420 585 204 620 hlavní telefon

Emaily

office@pwinterier.cz

Odkazy

www.pwinterier.cz website

Členství v profesním spolku

PW interier Jaroslav Horák, s.r.o. je členem profesního spolku

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17 Dnes
9 - 17

Klíčová slova

podlahy Sapeli kuchyně nábytek interiéry na klíč kancelářský nábytek interiér na klíč nábytek Olomouc interiéry Olomouc dveře

Kategorie

Interiéry Nábytek kuchyňský Nábytek kancelářský Nábytek vestavěný Podlahové krytiny, podlahoviny Dveře, vrata

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu