Ověřená firma

Hotel Salvator****

Naším cílem je umožnit našim hostům bezstarostný odpočinek.

0 (0 hodnocení)

+420 353 176 761

Popis činnosti

Hotel SALVATOR**** se nachází v samém lázeňském centru Města Kalovy Vary, mezi Vřídelní a Mlýnskou kolonádou. Hotel nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu.

Malý ale jedinečný! Hosté, kteří si chtějí dopřát stylový interiér a osobní přístup, najdou své ideální ubytování v elegantním butikovém lázeňském hotelu Salvator. Čtyřhvězdičkový hotel Salvator je zařízený s velkým smyslem pro detail, je malou oázou klidu, relaxace a požitku v srdci karlovarské lázeňské kolonády.

Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a je vybaven originálními starožitnými sbírkami. Hotel má výtah, bezbariérový přístup a speciální pokoj pro tělesně postižené.

V hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu včetně celé řady balneoterapeutických a rehabilitačních procedur. Hosté mohou relaxovat ve wellness, které nabízí saunu, vířivku a masáže. Spa Hotel Salvator poskytuje hostům komfort, individuální přístup ke každému z hostů a služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky.

Prvotřídní hotelová restaurace umožní vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit až po mezinárodní kuchyni.

Naším cílem je umožnit našim hostům bezstarostný odpočinek.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Třílůžkový pokoj standard Dvoulůžkový pokoj Deluxe s balkonem Dvoulůžkový pokoj standard Dvoulůžkový pokoj executive Apartmá

Služby

Ubytování Balneoterapie Wellness Restaurace Kosmetické služby Firemní akce, školení a semináře Transfer z letiště do hotelu a zpět Směnárna Sauna Úschovna zavazadel Prádelna Bezplatné parkoviště Dětská postýlka zdarma Concierge

Kontakty

Telefony

+420 353 176 761 hlavní telefon
+420 724 461 666 Hotline
+420 353 540 365 Fax

Emaily

info@salvatorhotel.com
rezervace@salvatorhotel.com rezervace

Odkazy

www.salvatorhotel.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu