Ověřená firma

Hotel Salvator****

Našim cílem je umožnit našim hostům bezstarostný odpočinek.

0 (0 hodnocení)

+420 353 176 762

Popis činnosti

Hotel SALVATOR**** se nachází v samém lázeňském centru Města Kalovy Vary - mezi Vřídelní a Mlýnskou kolonádou. Hotel nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu.

Malý ale jedinečný: hosté, kteří si chtějí dopřát stylový interiér a osobní přístup, najdou své ideální ubytování v elegantním butikovém lázeňském hotelu Salvator. Čtyřhvězdičkový hotel Salvator je zařízený s velkým smyslem pro detail, je malou oázou klidu, relaxace a požitku v srdci karlovarské lázeňské kolonády. Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a je vybaven originálními starožitnými sbírkami. Hotel má výtah, bezbariérový přístup a speciální pokoj pro tělesně postižené.

V hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu včetně celé řady balneoterapeutických a rehabilitačních procedur. Hosté mohou relaxovat ve wellness, které nabízí saunu, vířivku a masáže. Spa Hotel Salvator poskytuje hostům komfort, individuální přístup ke každému z hostů a služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky.

Prvotřídní hotelová restaurace umožní vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit až po mezinárodní kuchyni.

Služby

ubytování restaurace balneoterapie spa wellness

Kontakty

Telefony

+420 353 176 762 hlavní telefon
+420 725 852 115 Alt

Emaily

info@salvatorhotel.com
rezervace@salvatorhotel.com rezervace

Odkazy

www.salvatorhotel.com website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu