Cech podlahářů ČR z.s.

100 (2 hodnocení)

+420 737 555 677

ředitel

Jasan. Dokonalý materiál pro vaši novou masivní podlahu

11.03.2016 - Jasanové dřevo je ideálním materiálem pro vaši podlahu. Je odolné, ale přitom pružné a má svůj charakteristický dekor. Prostě si ho zamilujete.

Jasanové dřevo v sobě ukrývá neskutečný potenciál. Rozhodli jsme se ho naplno využít a nabízíme vám masivní jasanové podlahy, které vás nezklamou za žádné situace! Společně s dubovou podlahou patří k těm nejkvalitnějším, nejodolnějším a nejtvrdším.

Jasanové dřevo je ceněné nejen pro své skvělé fyzikální vlastnosti, které ocení každý praktik, ale také pro originální design, jež lahodí oku každého estéta. Jasanová podlaha je charakteristická pro různobarevnost lamel. Ta je způsobená obsahem tmavšího jádra stromu. Na podlaze pak vzniká opravdu zajímavá souhra světlých a tmavých odstínů dřeva.

Proč je jasan ideální dřevinou pro masivní podlahu?

  • těžké, odolné a stabilní dřevo
  • elastické, pružné, výborné na ohýbání
  • vykazuje minimální sesychání bez deformací
  • pevné v ohybu a tlaku

Nová koupelna? Klidně s jasanovou podlahou

Dřevo si nemusíte odpírat ani v takových místnostech, jako jsou koupelny nebo sauny. Dodáváme totiž tzv. thermo-jasan, neboli tepelně upravené jasanové podlahovky. Dřevo se nejprve zahřeje, poté naimpregnuje a prudce ochladí. Získá tak nové vlastnosti, jako jsou odolnost vůči vodě a vlhku, plísním i škůdcům. Zároveň se zvyšuje tvrdost dřeva, snižuje sesychání a bobtnání. Bonusem thermo-jasanové podlahy je její jedinečný exkluzivní vzhled tmavé čokolády!


Pořiďte si domů krásnou jasanovou podlahu feelwood.cz

Autor: Cech podlahářů ČR


Klíčová slova

jasan feelwood podlaha

Fotogalerie k článku

Jasan. Dokonalý materiál pro vaši novou masivní podlahu - fotografie 1/1

fotografie 1/1

Kontakty a adresa

Cech podlahářů ČR z.s.

Otevírací hodiny

08 - 16

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu