ANFIT, s.r.o.

Elektronické zabezp. systémy, ochrana informací, speciální technika

0 (0 hodnocení)

+420 722 790 000

Popis činnosti

Společnost Anfit s.r.o. je zaměřena na ochranu informací a majetku. K hlavním činnostem společnosti patří montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, montáž a servis elektronické požární signalizace a bezpečnostní videotechniky.
Ale základem činnosti společnosti je výroba, montáž a servis zařízení pro ochranu informací technickými prostředky. Ve výrobním programu jsou různé generátory šumu – akustické prostorové, kontaktní pro ochranu místností proti odposlechu, vysokofrekvenční maskovací generátory apd.
Termovizní měření je nejmodernější způsob tepelné analýzy objektů, které umožňuje prověření kvality (a zjištění a lokalizaci nedostatků) zateplení objektů, tepelné izolace, rozvodů tepla, podlahového topení, rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých rozvodů v objektech a panelů a rozvodů fotovoltaických elektráren.
Vzhledem k vysoké citlivosti termovizní kamery lze odhalit i přetížené elektrické kabely, úniky studené/teplé vody a mnoho dalších typů problémů.
V nabídce naleznete zařízení na vyhledávání odposlechů pomocí detektorů nelineárních přechodů (Lornet-24 a Lornet-36) a všech aktivních odposlechů (Oscor Blue).

Produkty

speciální bezpečnostní technika výroba systémů proti odposlechu bezpečnostní kontroly proti odposlechu elektrická zabezpečovací signalizace kamerové systémy přístupové a docházkové systémy elektrická požární signalizace stabilní hasící systémy měření termovizní kamerou – budov, rozvodů a zařízení

Služby

konzultace a poradenství školení vypracování návrhu řešení a rozpočtu komplexní dodávka techniky včetně instalace systému vypracování výchozí revize a atestu pro pojišťovnu záruční a pozáruční servis

Značky

řada SG

Kontakty

Telefony

+420 722 790 000 hlavní telefon

Emaily

anfit@anfit.net

Odkazy

www.anfit.net

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

elektronické zabezpečení ochrana informací odposlechy termovize elektrorevize

Kategorie

Zabezpečovací zařízení a systémy

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu