Filko

Střechy na klíč, betonová střešní krytina a stavební řezivo

0 (0 hodnocení)

+420 568 864 455

Popis činnosti

Firma FILKO – Zdeněk Filipský se zabývá střechami již od roku 1992. Naším cílem bylo, je a vždy bude odvádět tu nejlepší práci a poskytovat Vám, našim zákazníkům, profesionální a komplexní služby v oblasti navrhování a realizace střech.

Slova „komplexní služby“ pro nás neznamenají jen prázdnou frázi – střechy budujeme kompletně z vlastních materiálů, za použití naší techniky, přičemž pro nás pracuje přes 40 způsobilých a řádně vyškolených zaměstnanců. Díky tomu jsme pro Vás schopni odvést rychlou a kvalitní práci za seriózních podmínek.

Pokud si objednáte střechu u nás, jedinou vaší starostí bude výběr její barvy. O vše ostatní se již postaráme. Naše práce je navíc pojištěna proti živelným pohromám – s námi tak budete bez obav a bez starostí.

Životnost každé střechy se odvíjí od dvou základních faktorů – kvality materiálu a úrovně řemeslného provedení střechy. Obě tato hlediska jsou pro nás nesmírně důležitá a při realizaci každé zakázky dodržujeme přísné standardy pracovních postupů a kontroly kvality – díky tomu jsme také obdrželi certifikát systému managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2009. Za více než 20 let naší práce máme po celé České republice tisíce realizovaných střech.

Produkty

betonové krytiny pálené krytiny plechové krytiny střešní tašky střechy podstřešní fólie žlaby a svody z různých materiálů střešní okna hromosvody střešní krytiny stavební řezivo - hranoly, fošny, prkna nadkrovní izolace střešní latě

Služby

střechy na klíč výroba betonové střešní krytiny výroba střešní krytiny výroba střešních tašek výroba střech výroba stavebního řeziva

Značky

KM Beta Bramac Betonpres Tondach Satjam Lindab THERMO-LINE

Kontakty

Telefony

+420 568 864 455 hlavní telefon
+420 568 864 462 další telefon

Emaily

info@filko-strechy.cz

Odkazy

www.filko-strechy.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6:30 - 15
Út 6:30 - 15
St 6:30 - 15
Čt 6:30 - 15
6:30 - 15

Klíčová slova

betonová střešní krytina střechy na klíč Vysočina tesařské práce pokrývačské práce střechy Vysočina

Kategorie

Stavby zhotovované na klíč

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu