Ověřená firma

Galanterie pro tvořivé, sportovní potřeby

LÁTKY - VLNY - NITĚ - KNOFLÍKY

0 (0 hodnocení)

+420 313 512 784

Popis činnosti

Sháníte pěkné látky nebo nitě, vlny apod? Kontaktujte nás!

Naše galanterie je tady pro Vás již více než dvacet let v podobě kamenného krámku a nyní i v elektronické podobě. Prioritou je pro nás ale stále náš kamenný krámek.

Kočičí dílna pořádá kurzy dle rozpisu. Galanterie nabízí pletací a háčkovací příze, látky na patchwork, nitě, nůžky, jehly, špendlíky.

V nově otevřeném oddělení pro tvořivé máme vše potřebné pro ruční práce a výtvarné techniky - korálkování, drátování, polymerové hmoty (Premo, Cernit), plstění a filcování, malování na textil, sklo, mozaikování, smaltování, embossování a scrapbooking (přístroje Big shot a Boutique) + šablony, papíry, knoflíčky, nýty, průchodky, řezáky. Neustále se zajímáme o nové techniky a trendy, které nabízíme našim zákazníkům. Velmi rády poradíme při výběru, vysvětlíme techniku, případně ukážeme :-).

Ve SPORTOVNÍCH POTŘEBÁCH máme zastoupení značek, jako jsou Craft-Vavrys, Nord Blanc, Draps, Kerbo, Husky, Rejoice, Uax, Botas. Nabízíme oblečení a vybavení pro všechny druhy sportu, na táboření (ešusy, kotlíky, vařiče, stany, spací pytle...), rekreační sportování - líný a stolní tenis, badminton, kolečkové a lední brusle, hokejky, šipky, tága, trofeje, medaile a diplomy pro vítěze i poražené :-(. Pomůcky pro rehabilitaci i kondiční cvičení.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Služby

kurzy ručních prací potahování knoflíků ruční práce, výtvarné techniky sportovní vybavení a oblečení galanterie, příze, látky

Značky

Craft-Vavrys Husky Nordblanc

Kontakty

Telefony

+420 313 512 784 hlavní telefon

Emaily

info@galanterieprotvorive.cz

Odkazy

www.galanterieprotvorive.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08:30 - 17
Út 08:30 - 17
St 08:30 - 17
Čt 08:30 - 17
08:30 - 17
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

ruční práce galanterie sportovní potřeby látky Patchwork galanterie Rakovník látky Rakovník nitě Rakovník stuhy stuhy Rakovník knoflíky knoflíky Rakovník tvořivé kurzy tvořivé kurzy Rakovník

Kategorie

Galanterie E-shopy

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • American Express
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu