Galanterie pro tvořivé, sportovní potřeby

0 (0 hodnocení)

+420 313 512 784

Popis činnosti

Kočičí dílna pořádá kurzy dle rozpisu. Galanterie nabízí pletací a háčkovací příze, látky na patchwork, nitě, nůžky, jehly, špendlíky.

V nově otevřeném oddělení pro tvořivé máme vše potřebné pro ruční práce a výtvarné techniky - korálkování, drátování, polymerové hmoty (Premo, Cernit), plstění a filcování, malování na textil, sklo, mozaikování, smaltování, embossování a scrapbooking (přístroje Big shot a Boutique) + šablony, papíry, knoflíčky, nýty, průchodky, řezáky. Neustále se zajímáme o nové techniky a trendy, které nabízíme našim zákazníkům. Velmi rády poradíme při výběru, vysvětlíme techniku, případně ukážeme :-).

Ve SPORTOVNÍCH POTŘEBÁCH máme zastoupení značek, jako jsou Craft-Vavrys, Nord Blanc, Draps, Kerbo, Husky, Rejoice, Uax, Botas. Nabízíme oblečení a vybavení pro všechny druhy sportu, na táboření (ešusy, kotlíky, vařiče, stany, spací pytle...), rekreační sportování - líný a stolní tenis, badminton, kolečkové a lední brusle, hokejky, šipky, tága, trofeje, medaile a diplomy pro vítěze i poražené :-(. Pomůcky pro rehabilitaci i kondiční cvičení.

Služby

kurzy ručních prací potahování knoflíků ruční práce, výtvarné techniky sportovní vybavení a oblečení galanterie, příze, látky

Značky

Craft-Vavrys Husky Nordblanc

Kontakty

Telefony

+420 313 512 784 hlavní telefon

Emaily

info@galanterieprotvorive.cz

Odkazy

www.galanterieprotvorive.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08:30 - 17
Út 08:30 - 17 Dnes
St 08:30 - 17
Čt 08:30 - 17
08:30 - 17

Klíčová slova

ruční práce galanterie sportovní potřeby látky Patchwork

Kategorie

Galanterie

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • American Express
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu