Moravské Budějovice - městský úřad

Moravské Budějovice se rozprostírají v malebné mírně zvlněné krajině jihozápadní Moravy, na okraji Českomoravské vysočiny a protéká jím říčka Rokytná.

0 (0 hodnocení)

+420 568 408 311

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu, která umožňuje snadnější komunikaci s úřadem. Využit také můžete slyžby Czech POINT.

Moravské Budějovice se 7,5 tisíci obyvateli se rozprostírá v malebné mírně zvlněné krajině jihozápadní Moravy, na okraji Českomoravské vysočiny a protéká jím říčka Rokytná. Město leží na státní silnici spojující Vídeň s Prahou, bývalé císařské silnici.

Moravské Budějovice jsou místem rekreace i sportovního vyžití pro široké okolí, místní koupaliště nabízí tři bazény a veškeré sportovní vybavení. Využití nachází rovněž krytý zimní stadion, tenisový areál, fotbalové hřiště, bowling atd.

Pořádáme tradiční akce, jako jsou např. Koncert Václav Hudeček a jeho hosté (bývá poslední víkend v srpnu) a Císařské posvícení (druhá polovina října).

Služby

Správa města Czech POINT E-podatelna Vyhlášky a nařízení Pečovatelská služba Městská policie Veřejné zakázky Kulturní a sportovní kalendář Turistické informační centrum

Kontakty

Telefony

+420 568 408 311 hlavní telefon
+420 568 421 022 Tel.

Emaily

mesto@mbudejovice.cz
epodatelna@mbudejovice.cz

Odkazy

www.mbudejovice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu